تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

فرماندار اسدآباد: واکسیناسیون اسدآباد از میانگین کشوری و استانی پیش تر است

  • کد خبر : 1987
  • ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
فرماندار اسدآباد: واکسیناسیون اسدآباد از میانگین کشوری و استانی پیش تر است

فرماندار اسدآباد:

 واکسیناسیون اسدآباد از میانگین کشوری و استانی پیش تر است

فرماندار اسدآباد  با اشاره به روند موفق واکسیناسیون در شهرستان گفت:طبق آمار  در نوبت اول ۷۳٫۳  درصد و در نوبت دوم ۳۶ درصد جمیعت واجد شرایط شهرستان تاکنون واکسن شده اند که این میزان روند واکسیناسیون شهرستان به نسبت جمعیت از متوسط میانگین کشوری  و استانی  پیش تر و بالاتر است.

همدان _ الوند _کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا اسد آباد اظهار کرد: روند واکسیناسیون دانش‌آموزی شهرستان  نیز با ۶۷٫۶  درصد در نوبت اول از روند موفق و قابل قبولی برخوردار بوده که این روند تا رسیدن به پوشش صد درصدی واکسیناسیون جامعه هدف واجد شرایط ادامه خواهد داشت.

فرماندار اسدآباد در ادامه با بیان اینکه از ابتدای آبان‌ ماه ارائه  کارت واکسن برای شاغلین آموزش  و پرورش  ،دانش آموزان  و اصناف الزامی خواهد بود تصریح کرد:ادارات دارای سالن های ورزشی شهرستان نیز از ابتدای آبان ماه موظفند به هیچ ورزشکاری بدون کارت واکسن در سالن ورزشی اجازه فعالیت ندهند و در همین رابطه از اداره ورزش شهرستان انتظار است اطلاع رسانی لازم به سالن های ورزشی را داشته باشد.

فرماندار اسدآباد در ادامه با اشاره به برخی از کانال های فضای مجازی  در رابطه با باز نشر و تولید محتواهای تبلیغ منفی و  بدون سند علمی درباره عوارض واکسیناسیون، خاطر نشان کرد:از نیروی انتظامی، سپاه ،اطلاعات سپاه و اداره  اطلاعات درخواست داریم این گونه از کانال های فضای مجازی را که مغرضانه و بدون هیچ سند علمی اقدام به باز نشر مطالب کذب درباره عوارض واکسیناسیون می کنند را شناسایی و با این موارد برخورد شود.

رفع نواقص دستگاه های خود پرداز توسط بانکها ،برخورد نیروی انتظامی با هرگونه کاروان های عروسی از دیگر مواردی بود که در این جلسه فرماندار اسدآباد نسبت به آن تاکید کرد و گفت:از هفته آتی برای کسانی که نسبت به واکسیناسیون خود اقدام‌نکرده اند محدودیت هایی اعمال خواهد شد.

کتابی اضافه کرد:بازگشایی  تالارهای پذیرایی  منتظر تصمیم ستاد کرونا استان بوده و تا زمان اعلام تصمیم ستاد کرونا استان محدودیت فعالیت برای این صنف  وجود خواهد داشت.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1987

برچسب ها