تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

عناصر اصلی شعارنویسی در همدان دستگیر شدند

  • کد خبر : 5380
  • ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
عناصر اصلی شعارنویسی در همدان دستگیر شدند

عناصر اصلی شعارنویسی در همدان دستگیر شدند

معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از شناسایی و بازداشت تعدادی از عناصر اصلی شعارنویسی در این استان خبر داد.

 

به گزارش الوند _ علی اکبر کریم‌پور بیان داشت : در راستای مقابله با اقدامات خرابکارانه، تعدادی از عناصر اصلی شعارنویسی که تعدادی از آنها به طور شبکه‌ای در سطح استان فعالیت می‌کردند توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و بازداشت شدند.

وی با اشاره به حضور مردم بصیر دارالمومنین همدان در محکومیت اغتشاشات و فتنه‌گران افزود: پروژه میدانی فتنه‌گران و عوامل  نفوذی دشمن با حضور حماسی مردم بصیر و آگاه و همیشه در صحنه بار دیگر با شکست مواجه شد.

معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ادامه داد: مردم ولایی و انقلابی همدان با حضور در اجتماعات مردمی و حمایت از نظام در مقابل دشمنان خارجی و داخلی ایستادند و صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

کریم‌ پورهمچنین با اشاره به تلاش دشمن برای برهم زدن آرامش و امنیت در کشور گفت: با توجه به شکست دشمن در پروژه میدانی در کف خیابان، تعدادی از عناصر فریب‌خورده دشمن، به کارهای سخیفی از قبیل شعارنویسی‌های شبانه روی آورده‌اند تا امنیت روانی مردم را مخدوش کنند که سازمان اطلاعات سپاه با رصد و اشراف اطلاعاتی دقیق، موفق به شناسایی و دستگیر آنها شد.

وی یاد آور شد: مردم شریف و ولایتمدار استان همدان می‌توانند با مشاهده هر گونه مورد مشکوک امنیتی و غیره اخبار و گزارش‌های خود را به ستاد خبری ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه اطلاع دهند

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5380