تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

عملکرد مثبت شهرداری ها رضایت مندی عمومی را در پی خواهد داشت

  • کد خبر : 9117
  • ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
عملکرد مثبت شهرداری ها رضایت مندی عمومی را در پی خواهد داشت

عملکرد مثبت شهرداری ها رضایت مندی عمومی را در پی خواهد داشت

استاندار همدان با اشاره به اینکه عملکرد مثبت شهرداری ها رضایت مندی عمومی را در پی خواهد داشت، گفت: شهرداری ها باید برای خلق درآمدهای پایدار خلاقیت و تلاش بیشتری انجام دهند تا نسبت به ارایه خدمات کیفی و مستمر به شهروندان موفق ظاهر شوند.

به گزارش صنعت _ علیرضا قاسمی‌فرزاد روز پنجشنبه در همایش آموزشی اعضای شوراهای شهر و شهرداران استان همدان افزود: یکی از مراکزی که اگر عملکرد مثبتی داشته باشند باعث افزایش رضایتمندی عمومی می‌شوند، شوراهای اسلامی شهر و شهرداری‌ها هستند.

وی یادآور شد: مردم مراجعات بسیاری به شهرداری‌ها دارند و باید تلاش شود بهترین خدمات با کمترین هزینه‌ها در شهرداری‌ها به مردم شریف ارائه شود.

نماینده عالی دولت در استان همدان تصریح کرد: شهرداری ها باید برای خلق درآمدهای پایدار از خلاقیت و تلاش بیشتری انجام دهند تا نسبت به ارایه خدمات کیفی و مستمر به شهروندان موفق ظاهر شوند.

قاسمی فرزاد ادامه داد: برای حفظ جایگاه و موقعیت ایران اسلامی در سطح جهان، باید انسجام، صلابت و استحکام داخلی روز به روز تقویت شود که یکی از مولفه های تحقق آن حضور حداکثری در انتخابات است.

استاندار همدان خاطر نشان کرد: براساس فرمایشات مقام‌معظم‌رهبری انتخابات هرچه با قوت و قدرت بیشتری برگزار شود، کشور در عرصه‌های داخلی و خارجی توانایی بیشتری خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9117