تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
0

شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه رتبه برتر کشور را کسب کرد

  • کد خبر : 9172
  • ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۶
شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه رتبه برتر کشور را کسب کرد

شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه رتبه برتر کشور را کسب کرد

بر اساس ارزیابی های تخصصی صورت گرفته از سوی وزارت آموزش و پرورش، شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه «رتبه برتر کشور» را کسب کرد و استاندار کرمانشاه به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان تجلیل شد.

به گزارش صنعت _ مراسم ملی تقدیر از شوراهای آموزش و پرورش سراسر کشور، صبح دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ با حضور «احمد وحیدی» وزیر کشور و « رضامراد صحرایی» وزیر آموزش و پرورش در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار و از برترین ها تقدیر شد.

 

در این مراسم محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه و رییس شورای آموزش و پرورش استان به عنوان استاندار برتر در این زمینه تجلیل شد.

 

دکتر وحیدی وزیر کشور و دکتر صحرایی وزیر آموزش و پرورش در لوح تقدیر مشترکی که خطاب به استاندار کرمانشاه امضا کرده، آورده اند: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته از عملکرد شورای آموزش و پرورش استان ها در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ موفق به کسب رتبه برتر در سطح کشور شده اید. از مساعی شایسته جنابعالی و همه اعضای فرهیخته شورا که با ایجاد بستری مناسب، موجب تحقق مشارکت و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات محلی و منطقه ای در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت شده اند، تشکر و قدردانی ویژه می نماییم.

 

همچنین در ارزیابی عملکرد سالانه مدیران کل استانها توسط وزارت آموزش و پرورش، سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه برتر در کشور شد و همزمان با استاندار کرمانشاه از وی هم تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=9172