تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
2

شهرداری کرمانشاه با حذف واسطه ها ،انجام امورات مردم را تسهیل کند

  • کد خبر : 6416
  • ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۱
شهرداری کرمانشاه با حذف واسطه ها ،انجام امورات مردم را تسهیل کند

شهرداری کرمانشاه با حذف واسطه ها ،انجام امورات مردم را تسهیل کند

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه برآسان کردن کار برای مردم و حذف واسطه ها در شهرداری کرمانشاه تاکید کرد.

 

به گزارش الوند _ پرویز توسلی زاده در نشست مشترک با شهردار کرمانشاه و معاونین وی ضمن تشکر از مجموعه شهرداری که با درآمد ناپایدار و حجم مشکلات به فعالیت مشغول هستند ، اظهار داشت : شهرداری ، مسئولیت توسعه شهری و فراهم نمودن محیطی آرام که آرامش روحی و روانی را برای مردم به دنبال دارد، سروکار دارد لذا از ظرائف کار شهرداری همین امور روانی است که باید در سطح شهر و برای مردم فراهم شود.

 

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با تاکید بر اهمیت کار شهرداری و اینکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته شهرداری بزرگترین و موثرترین نهاد اجتماعی است، یادآور شد: برای حل مشکلات در تمامی حوزه ها نیازمند قانون خوب و مجریان خوب هستیم و قوانین خوب باید با مقتضیات زمانی منطبق شوند تا به آسانی اجرا  و حلال مشکلات شوند.

وی تاکید کرد: در کنار آنچه از قوانین به اجمال آمد ، ثبات مدیریتی از دیگر عوامل در توسعه شهری است تا مدیر بتواند با ساماندهی به توسعه و رشد  مجموعه خود کمک کند و منابع مالی و انسانی را به سمت پیشرفت سوق دهد . مدیر نیازمند آرامش است و حواشی نباید مدیر را دچار چالش کند.

عالی ترین مقام قضایی استان کرمانشاه افزود: به عنوان دستگاه قضائی وظیفه داریم از مدیران لایق و تاثیر گذار حمایت کنیم و آرامش فکری را برای آنها فراهم نمائیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه سخنان خود با پرداختن به اهم وظایف شهرداری خاطر نشان کرد: شهرداری با مهمترین عوامل شهری در ارتباط است و می تواند به گونه ای عمل کند که کار را برای مردم آسان نموده و از سویی وظیفه دارد به مالکیت مردم احترام گذاشته و با آسان کردن کارها به گونه ای خدمت کند که مردم برای انجام امور خود نیازمند واسطه نباشند.

وی اضافه کرد: شفاف سازی و اجرای درست قوانین بستر توسعه را فراهم می کند و از راههای مهم و موثر مبارزه با فساد است که می طلبد به تعهدات در زمان مقرر و به صورت شفاف عمل شود تا از تشکیل پرونده های قضائی جلوگیری شود.

دکتر توسلی زاده یادآور شد: تدوین برنامه، آینده را پیش بینی پذیر می کند و علاوه بر کمک به تحقق اهداف، راه را بر فساد خواهد بست.

در ادامه این نشست شهردار و معاونین ایشان به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند و از حمایت های دستگاه قضائی استان کرمانشاه و شخص رئیس کل دادگستری تقدیر کردند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6416