تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

شرکت های بزرگ دولتی به صورت ویژه به اشتغال کرمانشاه توجه کنند

  • کد خبر : 5363
  • ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
شرکت های بزرگ دولتی به صورت ویژه به اشتغال کرمانشاه توجه کنند

شرکت های بزرگ دولتی به صورت ویژه به اشتغال کرمانشاه توجه کنند

معاون اجرایی رئیس جمهور در نخستین جلسه قرار گاه ملی اشتغال استان کرمانشاه گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، کرمانشاه سینه ستبر ایران اسلامی است که شایسته بهترین هاست لذا می طلبد شرکت های بزرگ دولتی به صورت ویژه به اشتغال کرمانشاه بالاخص در بخش کشاورزی و توریسم توجه کنند.

به گزارش الوند _ نخستین قرارگاه ملی اشتغال استان کرمانشاه با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور و در راستای دستور رئیس جمهور در سفر استانی و با هدف رفع بیکاری، فعال کردن واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل و برداشتن موانع و مشکلات آنها برگزار شد.

در این جلسه سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور روز دوشنبه در نشست قرارگاه ملی اشتغال استان کرمانشاه که با حضور بهمن امیری مقدم، استاندار، معاون اقتصادی استاندار و نمایندگان برخی دستگاه های اجرایی در محل ساختمان کوثر برگزار شد، اظهار داشت: میانگین شهدا ، رزمندگان و مدافعان این استان در صدر قرار دارد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب کرمانشاه سینه ستبر ایران اسلامی است که شایسته بهترین هاست لذا باید به این استان توجه ویژه شود چراکه نگاه ما عدالت محوری بوده و به دنبال تعادل بخشی هستیم.

 

وی افزود:  به همین منظور باید منابع به خوبی مدیریت شود بخصوص در حوزه اشتغال که شرکت‌های بزرگ دولتی توجه ویژه کنند و هم در بخش کشاورزی و توریسم به ویژه توریسم درمانی هم باید خاص نگریست.

معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد: ایجاد زمینه گردشگری و فعال کردن فرودگاه قصر شیرین کرمانشاه دوموضوع مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد.

در این نشست مصوبات استان در حوزه راه، اقتصاد، گردشگری و انرژی ودیگر موارد بررسی شد.

لازم به ذکر است ۲۰۰ مصوبه با اعتباری حدود ۳۳ هزار میلیارد تومان دستاورد سفر استانی رییس جمهور به کرمانشاه بود که یکی از مصوبات مهم آن راه اندازی قرارگاه ملی اشتغال به منظور رفع بیکاری، فعال کردن واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل و برداشتن موانع و مشکلات آنهاست.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5363