تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
1

سیاست دولت سیزدهم توسعه عدالت در همه نقاط کشور است

  • کد خبر : 8913
  • ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
سیاست دولت سیزدهم توسعه عدالت در همه نقاط کشور است

سیاست دولت سیزدهم توسعه عدالت در همه نقاط کشور است

استاندار کرمانشاه در آیین گازررسانی به ۲۱ روستا و ۶ واحد صنعتی شهرستان جوانرود گفت: سیاست دولت ایران قوی توسعه عدالت در همه نقاط کشور است و همین مسئله موجب شده شاهد خدمات رسانی مستمر به دورترین نقاط استان باشیم.

به گزارش صنعت _ محمدطیب صحرایی روز شنبه ۲۰ آبان در جریان سفر به شهرستان جوانرود با اشاره به اقدامات گسترده در حوزه گازرسانی در این استان، اظهار کرد: با اقدامات جهادی صورت گرفته امروز در شرایطی هستیم که حتی روستاهای مرزی ما یکی پس از دیگری از نعمت سوخت پاک و ایمن بهره مند می شوند.

 

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه امروز اکثر مناطق استان همچون مناطق کوهستانی و صعب العبور از نعمت گاز برخوردار شده اند، گفت: آنچه که در این حوزه اتفاق افتاده تنها یک نمونه از خدمات دولت سیزدهم است که می تواند در ابعاد مختلف مورد توجه قرار گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: بنای نظام و دولت به توسعه عدالت در همه نقاط کشور است و همین مسئله باعث شده تا به دورترین نقاط استان هم خدمات رسانی مستمر داشته باشیم.

 

صحرایی افزود: هرچند خدمات رسانی به مناطق مرزی زمان‌بر بوده و هزینه و سختی های زیادی دارد، اما اهتمام دولت برای خدمات رسانی به این مناطق جدی است.

 

وی یادآورشد: باید قدرشناس باشیم و قدر این انقلاب و شهدا را بدانیم که زمینه این خدمات رسانی را فراهم کرده اند.

 

استاندار کرمانشاه در بخش دیگر سخنان خود به موضوع فلسطین هم اشاره ای کرد و ادامه داد: معتقدیم برادران و خواهران مسلمان ما در هرجای دنیا باشند، عضوی از ما هستند و دغدغه آنها را  باید داشته باشیم.

 

صحرایی یادآور شد: آنچه که امروز در فلسطین اتفاق می افتد یک نسل کشی و بی رحمی و جنایت علیه بشریت است و ما نمی توانیم به عنوان یک انسان چه برسد به اینکه یک مسلمان باشیم، نسبت به این موضوع بی تفاوت باشیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8913