تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

سن مدیریت اجرایی استان کردستان ۱۰ سال جوانتر شده است  

  • کد خبر : 7150
  • ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱
سن مدیریت اجرایی استان کردستان ۱۰ سال جوانتر شده است   

سن مدیریت اجرایی استان کردستان ۱۰ سال جوانتر شده است

 

استاندار کردستان با بیان اینکه میانگین سنی مدیران این استان ۱۰ سال کمتر شده است ، گفت : تلاش داریم جوانان و مدیران مجرب را بکار بگیریم تا در سال‌های آینده در بخش مدیریت‌ها با مشکل و چالش کمتری مواجه باشیم.

 

 

به گزارش الوند _اسماعیل زارعی کوشا در دیدار با مجمع مطالبه‌گران استان کردستان بیان داشت :ضرورت دارد که مطالبه‌گران در جریان پیگیری خواسته‌های جامعه، اعتماد مردم و مسئولان را جلب و گزارش‌های منصفانه و مستند ارائه دهند.

 

وی افزود: باید مراقب بود که اظهارنظر، گزارش و پیگیری‌ها، مبتنی بر یقین باشد و به نحوی عمل شود که اعتماد مردم بیشتر و مدیران نیز احساس نکنند به دنبال مچگیری آنان هستید.

 

استاندار کردستان یاد آور شد: در کنار مطالبه گری، نیروهای جوانی را شناسایی کنید که در راستای رفع مشکلات بتوانند کمک و همفکری کنند.

 

زارعی کوشا با بیان اینکه به دلیل عدم کادرسازی و نیروی انسانی مجرب، برخی پست‌ها هنوز خالی است که  بزودی انتصابات لازم انجام خواهد شد، خاطر نشان کرد:میانگین سنی مدیران استان ۱۰ سال کمتر شده است و تلاش می‌کنیم جوانان و مدیران مجرب را بکار بگیریم  تا در سال‌های آینده در بخش مدیریت‌ها با مشکل و چالش کمتری مواجه باشیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7150