تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

سفر وزیر کار، گشایش های خوبی برای رشد و شکوفایی استان کرمانشاه ایجاد خواهد کرد

  • کد خبر : 6481
  • ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۳
سفر وزیر کار، گشایش های خوبی برای رشد و شکوفایی استان کرمانشاه ایجاد خواهد کرد

سفر وزیر کار، گشایش های خوبی برای رشد و شکوفایی استان کرمانشاه ایجاد خواهد کرد

  استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بی وقفه برای ایجاد اشتغال پایدار و ماندگار در استان تلاش خواهیم کرد، گفت: سفر وزیر محترم کار به استان و بازدیدها و افتتاح های امروز، گشایش های خوبی برای رشد و شکوفایی استان کرمانشاه ایجاد خواهد کرد.

 

به گزارش الوند _ محمد طیب صحرایی در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمانشاه که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سه عضو مجمع نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بی وقفه برای ایجاد اشتغال پایدار و ماندگار در استان تلاش خواهیم کرد.

 

 

وی با اشاره به بازدیدها و افتتاح های امروز در استان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بدون شک این بازدید ها و برنامه های افتتاحی و تصمیماتی که در جلسات اشتغالزایی و سرمایه گذاری استان کرمانشاه اتخاذ شده، در کاهش مشکل بیکاری استان تاثیرگذار خواهد بود.

 

 

وی بیان داشت: در این سفر تصمیمات خوبی برای گشایش در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، دغدغه های ریاست محترم جمهور و هئیت دولت و رشد و شکوفایی استان اتخاذ شد.

 

استاندار کرمانشاه بیان داشت: در جلسه هئیت دولت وقتی که وظیفه خدمت به استان کرمانشاه به بنده محول شد، خدمت دکتر رئیسی عرض کردم که نیازها و دغدغه های استان کرمانشاه را با سماجت و جدیت پیگیری خواهم کرد و از تمامی وزرای محترم هم انتظار دارم که در این راستا کرمانشاه را همراهی کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6481