تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
1

سرپرست فرمانداری تویسرکان: از ظرفیت نیروهای جوان ، انقلابی و با انگیزه در توسعه شهرستان استفاده می کنیم

  • کد خبر : 2471
  • ۰۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
سرپرست فرمانداری تویسرکان: از ظرفیت نیروهای جوان ، انقلابی و با انگیزه در توسعه شهرستان استفاده می کنیم

سرپرست فرمانداری تویسرکان:
از ظرفیت نیروهای جوان ، انقلابی و با انگیزه در توسعه شهرستان استفاده می کنیم

سرپرست فرمانداری تویسرکان نیروی انسانی توانمند را از ظرفیت های بسیار خوب این شهرستان عنوان کرد و گفت: از نیروهای با انگیزه، جوان ، انقلابی و جهادی و با برنامه برای اجرای برنامه های توسعه ای شهرستان استفاده می کنیم.

 

به گزارش الوند_ حسین افشاری در دیدار با اعضای شورای ائتلاف اسلامی، فعالان سیاسی، اجتماعی و اعضای ستاد مردمی دکتر رییسی در شهرستان تویسرکان ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، اظهار داشت: به برکت خون شهدا و رشادت ها و ایثار سپهبد شهید قاسم سلیمانی امروز امنیتی پایدار را در سراسر ایران اسلامی می توان مشاهده کرد.

 

وی انتخاب مدیرانی با روحیه جهادی و همراه با برنامه را یکی از راهکارهای حل مشکلات مردم برشمرد و افزود: انتخاب مدیرانی با روحیه جهادی و همچنین تدوین برنامه عملیاتی و اجرایی میتواند توسعه هر چه بیشتر شهرستان را بدنبال داشته باشد.

افشاری ادامه داد: حضور بی تشریفات و بدون واسطه مسئولان در بطن جامعه و کنار مردم ،علاوه بر افزایش اعتماد عمومی، زمینه کاهش نارضایتی ها را فراهم  و به درک بهتر واقعیت های موجود کمک می‌کند.

سرپرست فرمانداری تویسرکان نیروی انسانی توانمند را از ظرفیت های بسیار خوب این شهرستان عنوان کرد و گفت: از نیروهای با انگیزه، جوان ، انقلابی و جهادی و با برنامه، برای اجرای برنامه های توسعه ای شهرستان استفاده می کنیم.

وی عدالت محوری ، فساد ستیزی ، اشاعه گفتمان انقلاب ، بهره گیری از ظرفیت جوانان انقلابی  را از دیگر برنامه های مدیریت شهرستان نام برد و یادآور شد: همه باید در کنار هم برای توسعه ، پیشرفت و تحول شهرستان در حوزه های مختلف نقش آفرینی کنند.

افشاری با بیان اینکه تعداد ۳۰۰۰ واحد مسکونی از نهضت ملی مسکن سهم این شهرستان است خواستار تلاش و پیگیری مدیران برای بهره مندی مردم از این واحدها شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2471

برچسب ها