تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان معرفی شد

  • کد خبر : 4262
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان معرفی شد

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان معرفی شد

رضا بهراملو با حکم وزیر جهاد کشاورزی، به عنوان سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان معرفی شد.

 

 

به گزارش الوند _ طی مراسمی که با حضور معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان ، معاونین و مدیران کل ادارت تابعه سازمان جهاد کشاورزی همدان برگزار شد، رضا بهراملو بعنوان سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی همدان معرفی و از خدمات غلامحسین تقوی تجلیل شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان در این مراسم اظهار داشت : دوران مسولیت اقای مهندس تقوی هم زمان با اجرای طرح هدفمند شدن یارانه‌ها بود و ایشان به همراه مجموعه جهاد کشاورزی استان توانست به خوبی بازار را مدیریت کنند.

حسن رضا نیا با اشاره به اینکه اصل امنیت غذایی کشور باید با کار جهادی محقق شود، افزود : بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم از نظر امنیت غذائی در بین ۱۹۵ کشور رتبه ۷۶ را کسب کنیم .

وی تصریح کرد : حوزه جهاد کشاورزی محور تامین امنیت غذایی کشور است که برای هرچه بهتر شدن امنیت غذایی کشور توسط دولت سیزدهم سند امنیت غذائی کشور در حال تدوین می باشد.

 

در ادامه این مراسم معاون باغبانی ورزات جهاد کشاورزی نیز بیان داشت: در سال گذشته بیش از ۶ میلیارد دلار درامد ارزی بخش کشاورزی برای کشور بوده در حالی که جنگ اقتصادی از سوی دشمنان به ما تحمیل شده است.

 

محمد مهدی برومندی یادآور شد: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برای ناامید کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار دادند و وظیفه همه مسولین کشور است که با کار شبانه روزی این اقدام دشمنان را ناکام گذارند.

وی اضافه کرد: امروز بخش کشاورزی برای افزایش تولید در کشور برنامه های مدون و بسیار خوبی طراحی نموده است که مهمترین این برنامه ها کشاورزی قراردادی است که در کشور در حال اجراء می باشد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: مردمی سازی یارانه‌ها یکی از مهمترین کارهایی است که در دولت سیزدهم اجراء شد که در این طرح جراحی اقتصادی صورت گرفته ، برای اجرای شدن کامل این طرح مردم همچون گذشته باید دولت را همراهی کنند.

برومندی ادامه داد: تحولات اخیر در تاریخ دنیا بی سابقه بود ،چرا که جنگ بین روسیه و اوکراین باعث شد که جهان با مشکلات زیادی از نظر تامین مواد غذایی روبرو شود.

به گفته وی توسعه پایدارو تولید پایدار در بخش کشاورزی دو محور مهم وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4262