تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
2

سرقت ۴۲ راس گوسفند در “صحنه” پس از توزیع آبمیوه خواب آور

  • کد خبر : 1674
  • ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
سرقت ۴۲ راس گوسفند در “صحنه” پس از توزیع آبمیوه خواب آور

سرقت ۴۲ راس گوسفند در “صحنه” پس از توزیع آبمیوه خواب آور

فرمانده انتظامی “صحنه” از دستگیری سارقی خبر داد که با توزیع آبمیوه آلوده به مواد خواب آور به بهانه پخش نذری میان اهالی یکی از روستاهای شهرستان اقدام به سرقت ۴۲ راس گوسفند کرده بود

 

کرمانشاه_ الوند_ سرهنگ “بهروز فخری” اظهار داشت: پس از اعلام شکایت اهالی یکی از روستای صحنه مبنی بر خوراندن ابمیوه خواب آور به آن ها و سرقت دام های یکی از اهالی رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: طبق اظهارات شاکی، شخص ناشناسی به روستای آنان مراجعه و اقدام به توزیع مقدار زیادی شربت و آبمیوه آغشته به مواد خواب آلود میان اهالی کرده بود.

فرمانده انتظامی “صحنه” تصریح کرد: این فرد پس از به خواب رفتن اهالی روستا ۴۲ راس گوسفند یکی از آن ها را به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سرقت می کند.

سرهنگ فخری تصریح کرد: ماموران با دریافت این اطلاعات تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی سارق احشام آغاز و با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به دستگیری وی و فرد مالخر در عملیاتی غافلگیرانه می شوند.

وی در پایان با اشاره به کشف هر ۴۲ راس گوسفند سرقتی و تحویل آن به صاحبش، از معرفی سارق و مالخر دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1674

برچسب ها