تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ 7 ذو الحجة 1445 Thursday, 13 June , 2024
0

سامانه یکپارچه سازی وزارت کشور بزودی افتتاح می شود

  • کد خبر : 6215
  • ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸
سامانه یکپارچه سازی وزارت کشور بزودی افتتاح می شود

سامانه یکپارچه سازی وزارت کشور بزودی افتتاح میشود

مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور از افتتاح سامانه یکپارچه سازی وزارت کشور در آینده نزدیک خبر دادو گفت:با افتتاح این سامانه تمامی روابط عمومی ها صاحب دسترسی و ابزار ویژه ای برای اطلاع رسانی خواهند شد.

به گزارش الوند _ افشار دارابی در نشست صمیمی با اعضای شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان البرز که روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت این استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ،با  تاکید بر ضرورت حمایت مدیران دستگاه های اجرایی از روابط عمومی ها، بیان داشت: تنزل جایگاه روابط عمومی با عنایت به حوزه اختیارات و وظایف این حوزه در هر دستگاه، اصلاً قابل قبول نیست که با توجه به شرح وظایف و مسئولیت های خطیر روابط عمومی، ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها به ویژه در مجموعه استانداری ها در حال پیگیری است.

وی اضافه کرد: جنگی ترکیبی که اخیرا توسط دشمن برای ایران اسلامی با هدف ناامیدی مردم طراحی شد نیازمند تحلیل و بررسی علمی است که باید در این حوزه اقدام شود.

مشاور وزیر با بیان اینکه امروز باید روابط عمومی ها در چندین وجه مهم وارد عمل شوند که این امر مستلزم تهیه ابزار و تجهیزات و جایگاه ویژه ای است ،گفت: سامانه یکپارچه سازی وزارت کشور بزودی افتتاح می شود و تمامی روابط عمومی ها صاحب دسترسی و ابزار ویژه ای برای اطلاع رسانی خواهند شد.

دارابی بر ضرورت استفاده از جلوه های سمعی و بصری برای اطلاع رسانی اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از شاخص های ارزیابی مدیران، اهمیت به روابط عمومی و اطلاع رسانی خواهد بود.

مشاور وزیر یاد آور شد: مدیران می بایست از فرصت حضور روابط عمومی در مجموعه حداکثر استفاده را ببرند چرا که یکی از بهترین افرادی که می تواند به مسئولان مشاوره دهد، روابط عمومی ها هستند بدلیل آنکه آنان به موضوعات بطن جامعه آگاه هستید.

وی بیان داشت: باید فناوری اطلاعات و ارتباطات در ادارات روابط عمومی مستقر شوند تا اشراف تخصصی بر فضای مجازی صورت گیرد.

دارابی جهاد تبیین را یک اصل اساسی برای روابط عمومی ها دانست و گفت:این تکلیف روابط عمومی است که ضمن اطلاع رسانی درخصوص دستاوردهای مجموعه، نظرات، انتقادها و پیشنهادهای جامعه را هم به مدیر دستگاه منتقل کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6215