تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

زیرساخت های ایجاد شده در پارکینگ اربعین برای خدمات دهی به زوار رضایت بخش است

  • کد خبر : 8256
  • ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
زیرساخت های ایجاد شده در پارکینگ اربعین برای خدمات دهی به زوار رضایت بخش است

زیرساخت های ایجاد شده در پارکینگ اربعین برای خدمات دهی به زوار رضایت بخش است

استاندار ایلام تکمیل زیرساخت ها در پارکینگ اربعین برای خدمات دهی به زوار را رضایت بخش عنوان کرد و گفت : اقدامات انجام شده از جمله ایجاد مسجد، فروشگاه، آسفالت ، تامین آب و برق و گاز، لاین بندی، تسطیح در کمتر از دو ماه در فاز دوم پارکینگ اربعین بی نظیر است و دست اندارکاران با این اقدامات خالصانه نشان دادند خادمی زوار عتبات عالیات شایسته و برازنده آنهاست.

 

 

به گزارش صنعت_ دکتر حسن بهرام‌نیا روز شنبه ۲۸ مردادماه در جریان بازدید از پارکینگ بزرگ اربعین، از اقدامات انجام شده از جمله آسفالت، نصب آبسردکن‌ها، ساخت و تکمیل سرویس‌های بهداشتی ، در پارکینگ بزرگ اربعین ضمن ابراز رضایت، بیان داشت: باید در پارکینگ در زمان پارک خودروهای زوار، نظم و انظباط حاکم و تمامی تمهیدات برای خدمات‌دهی شایسته به زوار مهیا شود.

 

وی افزود: فاز دوم پارکینگ بزرگ اربعین که امسال به پارکینگ اربعین اضافه شد ۱۷۰۰ متر محصور و ضمن لاین‌بندی، سیستم روشنایی آن نیز ظرف هفته آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

رییس ستاد اربعین استان ایلام تاکید کرد: نماز‌خانه ۳۰۰ متری ظرف یک ماه گذشته در فاز دوم پارکینگ اربعین ساخته شده و تا هفته آینده مورد استفاده برای زوار است.

 

وی اضافه کرد: همه زیرساخت‌ها از جمله آب و برق و گاز در پارکینگ بزرگ برکت مهیا شده و در پارکینگ اربعین (فاز یک و ۲) بیش از ۱۲ آبسردکن جانمایی و راه‌اندازی گردیده است.

 

دکتر بهرام‌نیا بیان داشت: شهرداری مهران اطراف تمامی آبسردکن‌ها را پاکسازی کند و در اسرع وقت نخاله‌های موجود در پارکینگ را جمع آوری و آن محل آسفالت شود.

 

وی یادآور شد: در پارکینگ اربعین ۲ فروشگاه راه اندازی و آبسردکن به میزان کافی نصب و راه اندازی شده و همه امکانات برای خدمات دهی به زوار مهیا شده است.

 

گفتنی است ظرف یک ماه اخیر ۲ فروشگاه در پارکینگ بزرگ اربعین برای استفاده زوار راه اندازی شده است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8256