تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
0

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه: اقتصادی قدرتمند، قدرت چانه زنی در جوامع بین‌المللی را ارتقا می دهد

  • کد خبر : 1019
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
رییس کل دادگستری استان کرمانشاه: اقتصادی قدرتمند، قدرت چانه زنی در جوامع بین‌المللی را ارتقا می دهد

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه: 

 اقتصادی قدرتمند، قدرت چانه زنی در جوامع بین‌المللی را ارتقا می‌دهد

به گزارش فرین _رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در نشستی با اعضای هیئت مدیره مناطق ویژه اقتصادی قصرشیرین و اسلام آباد غرب بر ضرورت حمایت از تولید و سرمایه گذاری و حذف موانع تاکید و تصریح کرد: نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان تولید، پشتیبانی و مانع زدایی در شرایط کنونی کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و همه ما وظیفه داریم در این راستا اقدام و عمل کنیم.

 

وی یادآور شد :مناطق قصرشیرین و اسلام آباد غرب به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای شرایط ویژه ای در حوزه  تجاری هستند و می توانند  بخشی از مشکلات را جبران کنند و نقطه عطفی در پیشرفت و توسعه استان باشند.

 

دکتر توسلی زاده با اشاره به با اهمیت خواندن موضوعات اقتصادی گفت: هر چه یک جامعه از لحاظ اقتصادی قوی ظاهر شود این قوت می تواند از نظر سیاسی نیز ظاهر شود و به چانه زنی بیشتر در جوامع بین المللی کمک کند.

 

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با خطاب قرار دادن مسئولین مرتبط در حوزه تولید خاطرنشان ساخت: از همه مسئولین و تمامی کسانی که می تواند گره ای از کار مردم باز کنند و به رفع موانع تولید و در نتیجه خدمت به مردم کمک کنند می خواهیم تلاش کنند که نامگذاری حکیمانه مقام معظم رهبری را به خوبی به سرانجام برسانیم.

 

دکتر توسلی زاده با اشاره به پشتیبانی های دستگاه قضائی استان در این مسیر تأکید کرد: به تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری که نمود کامل آن در نامگذاری سال پیداست و نیز رهنمودهای رئیس محترم قوه قضائیه، دستگاه قضائی استان کرمانشاه در چارچوب قوانین و مقررات تا جایی که ممکن است به رفع موانع و پشتیبانی از این مناطق اقدام می کند چرا که معتقدیم در شرایط کنونی این فرایند می تواند به معیشت مردم و در جهت ایجاد اشتغال موثر باشد. بنابراین پشتیبانی از مدیران شجاع و کارآمد در دستور کار ما قرار دارد.

در پایان این نشست اعضای هیأت مدیره این مناطق با تقدیر از رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به جهت حمایت های قضائی و نیز رهنمودهای قانونی، از ایشان خواستند با حضور در این مناطق مشکلات و موانع را از نزدیک ملاحظه و مشاهده نمایند.

 

لازم به ذکر است منطقه ویژه قصرشیرین از جمله مناطقی است که از اهمین بالایی برخوردار است و دارای ۱۳۳۵ هکتار عرصه است که بهره برداری درست از آن می تواند به معیشت مردم کمک شایانی کند .

 

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1019

برچسب ها