تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
3

رییس دادگستری شهرستان کنگاور: اصحاب رسانه در تولید محتوا پیشگام باشند

  • کد خبر : 949
  • ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰:۴۳
رییس دادگستری شهرستان کنگاور: اصحاب رسانه در تولید محتوا پیشگام باشند

اصحاب رسانه در تولید محتوا پیشگام باشند

رییس دادگستری شهرستان کنگاور گفت : اصحاب رسانه مکلف هستند در گام نخست راهبردهای دشمن را شناسایی نموده و در جهت خنثی‌سازی،اقدام به محتواسازی و تولید برنامه کنند.

به گزارش فرین _صادق تاری وردی رییس دادگستری شهرستان کنگاور روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار داشت: رسانه ها در جامعه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده لذا صاحبان قلم باید متوجه رسالت سنگین خود در برابر جامعه و مردم باشند چرا که نخستین وظیفه و رسالت یک رسانه اعتمادسازی است واخبار دروغ نباید از رسانه‌ها شنیده شود.

 

وی تولید محتوا و تحلیل مسایل روز جامعه را از دیگر وظایف رسانه ها عنوان کرد و افزود : در حال حاضر ۳۰۰ رسانه معاند فارسی زبان روزانه با تولید هزاران برنامه پوشالین بر علیه نظام جمهوری اسلامی در حال مسموم سازی افکار جامعه هستند که این امر نیاز به تولید اخبار محتوا محور و تجزیه و تحلیل آنها را جهت شفاف سازی و برملا کردن نیات این رسانه های معاند را دو چندان می نماید.

 

تاری وردی با اشاره به فرصت‌ها و تهدیدهایی که در عرصه رسانه وجود دارد، گفت : باید با رفع آسیب‌ها و چالش‌های موجود از ظرفیت‌های این حوزه در راستای تحقق اهداف نظام بهره گرفت، که این مهم نیازمند ارتقای سطح سواد و دانش فعالان این عرصه متناسب با نیازها و دانش روز است.

 

 

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با آگاه سازی مردم نسبت به قوانین و همچنین انعکاس ناهنجاری های موجود در جامعه به مسولین زمینه کاهش بسیاری از جرایم را فراهم نمایند .

 

رییس دادگستری شهرستان کنگاور در پایان خاطرنشان کرد: ما همواره از انتقادهای سازنده استقبال کرده و درب اتاق مسولین قضایی شهرستان بروی اصحاب رسانه باز خواهد بود و آماده هر گونه همکاری با این عزیزان در رفع معضلات درسطح شهرستان خواهیم بود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=949

برچسب ها