تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
2

رئیس جمعیت هلال احمر کشور: اقدامات شهرستان تویسرکان در پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌سوری در سطح ملی قابل ارائه است.

  • کد خبر : 3387
  • ۰۴ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۴
رئیس جمعیت هلال احمر کشور:  اقدامات شهرستان تویسرکان در پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌سوری در سطح ملی قابل ارائه است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور:

اقدامات شهرستان تویسرکان در پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌سوری در سطح ملی قابل ارائه است.

رییس جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه در سفر به تویسرکان، شاهد آمادگی بسیار خوبی در سطح این شهرستان بودیم ، گفت : اقدامات این شهرستان در پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌سوری در سطح ملی قابل ارائه است.

 

به گزارش الوند، پیرحسین کولیوند روز پنجشنبه ۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ در جلسه ستاد خدمات سفر تویسرکان که با حضور فرماندار این شهرستان و رییس جمعیت هلال احمر استان همدان برگزار شد، اظهار داشت: در جمعیت هلال احمرکشور یک آمادگی خوب و شور و نشاط بسیار بالا بین جوانان وجود داشته و به صورت مستمر در حال فعالیت هستند تا با گذشتن از آسایش خود ،آرامش رابه هموطنان هدیه کنند.

وی افزود: برخی از امدادگران و عوامل نجاتگر علی رغم اینکه حدود ۱۴۰ ساعت کار می کنند اما حقوقی ناچیز و اندک دریافت می نمایند که پیگیری وضعیت استخدامی و معیشت این افراد در دستور کار قرار دارد که با برقراری ردیف استخدامی ، سعی خواهیم کرد در تویسرکان نیز جهت افزایش نیروی انسانی از این محل استفاده نماییم.

 

 

کولیوند تصریح کرد : امسال شاهد افزایش ۱۰۰درصدی حضور نیروهای این جمعیت در سطح جاده های کشور هستیم، ضمن اینکه در محلات و مسیرهای حادثه خیز نجاتگران و امدادگران نیز حاظر هستند.

رییس جمعیت هلال احمر کشور خدمات رسانی جمعیت هلال احمر در استان همدان را چشمگیر عنوان کرد و گفت:  در سطح استان همدان ، تویسرکان دارای ظرفیت های بسیار بالایی است که جا دارد اقدامات بیشتری در آن انجام پذیرد.

 

وی در ادامه گریزی به مطالبات مطرح شده توسط فرماندار این شهرستان زد و گفت: جهت ایجاد پایگاه جاده ای فرسفج با عنایت به تردد بسیار بالا و مسیر خطرساز منطقه ،طی یک هفته آینده کانکسی در سه راهی فرسفج مستقر خواهد شد و آمبولانس و خودرو نجات آن نیز از تهران اختصاص می‌یابد چرا که نجات جان یک شهروند هم بسیار مهم است، ضمن اینکه ایجاد پایگاه کوهستان نیز سریعا طی همین ماه انجام می شود.

کولیوند در پایان یاد آور شد: مرکز آموزشی بین المللی در تهران از دیگر مواردی است که پیگیر آن هستیم که در صورت تحقق پس از مطالعات در شهرستان، آپ منطقه ای استان نیز در تویسرکان ایجاد می گردد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3387