تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

دشت ۲ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومانی شهرداری های شهرستان کبودر آهنگ از سفر استاندار همدان  

  • کد خبر : 6522
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
دشت ۲ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومانی شهرداری های شهرستان کبودر آهنگ از سفر استاندار همدان   

دشت ۲میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومانی شهرداری های شهرستان کبودر آهنگ از سفر استاندار همدان

استاندار همدان در سفر به شهرستان کبودر آهنگ از اختصاص ۲ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان به هرکدام  شهرداری های کبودر آهنگ ، گل تپه و شیرین سو خبر داد.

 

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد در هفتمین روز از دهه فجر با سفر به کبودر آهنگ و در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: دشمنان و بدخواهان ملت ایران با انجام سیاه‌نمایی‌ها قصد دارند باکمرنگ نشان دادن اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه تجزیه کشور را فراهم کنند امری که تا کنون به تمام هیمنه رسانه ای خود در آن توفیق نداشتند چراکه ملت همیشه بیدار ایران تفاوت دوست و دشمن را بخوبی شناخته و راه خود را از آنها جدا کرده است.

وی افزود: در سفر رییس جمهور محترم به استان همدان در مجموع ۱۴ هزار و ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای استان در نظر گفته شده که از این مبلغ، ۸۷۸ میلیارد تومان سهم شهرستان کبودر آهنگ از این سفر خواهد بود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه تمام توان و تلاش خود را برای رفع نقاط حادثه خیز، تامین مسکن، اصلاح زیرساخت‌ها و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهرستان کبودراهنگ به کار خواهیم گرفت، تصریح کرد: دو موضوع اراضی اوقافی و مشکل برخی از ساکنین شهر کبودراهنگ با راه و شهرسازی، در سفر رئیس جمهور به استان مطرح و اکنون نیز در دست پیگیری و انجام می باشد.

 

قاسمی فرزاد مسائل و مشکلات دارالقرآن وهمچنین ورزش باستانی و زورخانه ای را از جمله مطالبات مردم این شهرستان عنوان کردکه با کمک و استفاده از ظرفیت نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است که در همین راستا از تلاش مجموعه مدیریتی شهرستان در راستای پیگیری مسایل و مشکلات کبودراهنگ تقدیر و تشکر می‌ کنیم.

استاندار همدان همچنین از اختصاص ۲ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان به شهرداری های کبودر آهنگ، گل تپه و شیرین سو خبر داد.

در پایان این جلسه، استاندار همدان از کارکنان برتر دستگاه های اجرایی این شهرستان با اهدا لوح تقدیر کرد.

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6522