تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
2

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در”اسلام آباد غرب” 

  • کد خبر : 4531
  • ۳۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در”اسلام آباد غرب” 

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در”اسلام آباد غرب” 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه  از دستگیری شخصی خبر داد که به بهانه خرید رمز ارز دیجیتال مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان “اسلام آبادغرب” کلاهبرداری کرده بود. 

 

 

به گزارش الوند ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اعلام شکایت چند تن از اهالی روستای “چشمه سنگی” شهرستان اسلام آبادغرب مبنی بر اینکه شخصی پس از جلب اعتماد آن ها و به بهانه سرمایه گذاری در بازار بورس و خرید رمز ارزهای دیجیتال مبلغ زیادی از آن ها اخذ کرده اما پس از آن متواری شده و دیگر تماس هایش را پاسخگو نیست، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی “اسلام آبادغرب” با دریافت این گزارش اقدام خود را برای دستگیری متهم آغاز کرده و توانستند با انجام کارهای اطلاعاتی محل اختفای وی را در این شهرستان شناسایی کنند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم فراری را دستگیر و این فرد پس از انتقال به پلیس آگاهی به کلاهبرداری ۲۲۰ میلیارد ریالی از ۱۴ نفر اعتراف کرد.

 

سردار جاویدان در پایان با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص از معرفی کلاهبردار دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4531