تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

دستگیری عاملان قتل مادر و پسر کنگاوری توسط پلیس آگاهی

  • کد خبر : 3368
  • ۰۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
دستگیری عاملان قتل مادر و پسر کنگاوری توسط پلیس آگاهی

دستگیری عاملان قتل مادر و پسر کنگاوری توسط پلیس آگاهی

 رئیس پلیس آگاهی استان  کرمانشاه از دستگیری عاملان قتل مادر و پسرش در شهرستان کنگاور خبر داد و گفت: عامل اصلی این جنایت دیگر فرزند خانواده بود که با همدستی برادرزاده خود دست به این اقدام زده بود.

 

به گزارش الوند ، سرهنگ «پرویز نظری» اظهار داشت: پس از کشف جسد خانمی سالخورده و مردی میانسال در روزهای ابتدایی اسفند ماه سال گذشته در حاشیه شهر کنگاور ، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی دریافتند جسدهای کشف شده مادر و فرزند بوده اند که ابتدا با داروی بیهوشی مسموم و سپس خفه شده اند و در ادامه ضرباتی هم با وسایل برنده به آن ها وارد شده است.

سرهنگ نظری تصریح کرد: تحقیقات پلیس نشان می داد قاتل یا قاتلان در محلی دیگر مرتکب جرم شده اند و سپس برای رد گم کردن، اجساد آن ها را به خارج از شهر منتقل کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان  کرمانشاه افزود: کاراگاهان در ادامه تحقیقات و بازجویی های تخصصی خود به دیگر عضو خانواده که فرزند و برادر مقتولان بود مشکوک شدند که در بازجویی ها این فرد نیز با وجود انکارهای اولیه در نهایت با توجه به شواهد و قرائن موجود در نهایت به قتل مادر و برادر خود اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: این فرد در ادامه بازجویی‌ها عنوان کرد مادر و برادرش را با همدستی برادرزاده خود و به دلیل اختلافات مالی به قتل رسانده است.

سرهنگ نظری در پایان با اشاره به اینکه دیگر عامل قتل مادر و فرزند کنگاوری نیز دستگیر شده است، گفت: افراد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=3368

برچسب ها