تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
3

دستگيري يک کلاهبردار با شگرد سرمايه گذاري در بازار دارو در همدان

  • کد خبر : 5973
  • ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
دستگيري يک کلاهبردار با شگرد سرمايه گذاري در بازار دارو در همدان

دستگيري يک کلاهبردار با شگرد سرمايه گذاري در بازار دارو در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان از دستگيري يک کلاهبردار با شگرد سرمايه گذاري در بازار دارو به ارزش ۱۱۰ ميليارد ريال خبر داد.

به گزارش الوند_ سردار “سلمان امیری“، در تشريح اين خبر اظهار داشت: در پي مراجعه شخصي و ارائه مرجوعه قضائي به پليس آگاهي استان همدان مبنی بر این که فردی که خود را مالک شرکت دارويي و فعال در امر خريد و فروش دارو معرفي و از این طریق اقدام به کلاهبرداري به مبلغ ۱۱۰ ميليارد ريال از وی و برادر و مادرش کرده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي و بهره گيري از تمامي ظرفيت هاي درون و برون سازماني، محل اختفاي فرد کلاهبردار را شناسایی و وی را در اقدامي غافگيرانه دستگير و به پليس آگاهي منتقل کردند.

سردار امیری بیان کرد: متهم در تحقيقات فنی و در مواجهه با اسناد و مدارک به بزه ارتکابي اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در پايان گفت: کلاهبرداران از کم اطلاعي مردم حداکثر سوء استفاده را مي کنند که اين گونه کلاهبرداري ها را مي توان با آموزش همگاني،  افزايش سطح سواد مالي و ايجاد بستر سرمايه گذاري مطمئن در سطح جامعه کاهش داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5973