تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

دستگاه‌های دولتی باید تمام اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به استان همدان را تا شهریورماه سال‌جاری جذب کنند

  • کد خبر : 7626
  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
دستگاه‌های دولتی باید تمام اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به استان همدان را تا شهریورماه سال‌جاری جذب کنند

دستگاه‌های دولتی باید تمام اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به استان همدان را تا شهریورماه سال‌جاری جذب کنند

استاندار همدان با اشاره به اینکه جذب حداکثری اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری در دستور کار است، گفت : دستگاه‌های دولتی باید تمام اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به استان را تا شهریورماه سال‌جاری جذب کنند.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی‌فرزاد در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت‌ امام خمینی(ره) و مرحوم حاج سیدعلی اکبر ابوترابی‌فرد که در دوران اسارت سپر بلای آزادگان و معلم اخلاق بود، گفت: جذب حداکثری اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری در دستور کار است لذا دستگاه‌های دولتی باید تمام اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به استان را تا شهریورماه سال‌جاری جذب کنند.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم اعتباراتی که به سختی و با پیگیری‌های زیاد جذب می‌گردد در جاهای دیگر هزینه شود، افزود :استفاده بهینه و درست از اعتبارات بسیار مهم و مورد تأکید است و برگشت اعتبارات به هیچ عنوان قابل پذیرش نخواهد بود.

استاندار همدان همچنین از فرمانداران این استان خواست برنامه‌های شهرستان را برای جذب اعتبارات سال‌جاری بر اساس شاخص‌های اعلامی، به معاونت توسعه مدیریت و منابع تحویل دهند.

نماینده عالی دولت در استان همدان با اشاره به اینکه اولویت جذب اعتبارات، پروژه‌های عمرانی در حال پیشرفت فیزیکی بوده و باید از تعریف پروژه‌های جدید اجتناب شود، حوزه‌های سلامت و رفاه اجتماعی را ازاولویت های جذب اعتبارات در مناطق محروم این استان ذکر کرد.

قاسمی فرزاد در ادامه جهادتبیین را یک تکلیف شرعی و قانونی جهت مقابله با تضعیف نظام توسط دشمنان و برخی مغرضان سیاسی داخلی عنوان کرد و یاد آور شد: روابط‌عمومی‌ها باید اقدامات انجام شده در حوزه کاری‌ دستگاه‌های اجرایی را از طرق مختلف با هدف تزریق امید و افزایش سرمایه اجتماعی به اطلاع مردم برسانند.

وی تصریح کرد :مدیران دستگاه‌های اجرایی، در راستای جهاد تبیین افراد خلاق، متخصص و کارآمد در اداره و سازمان را به عنوان مدیر روابط‌عمومی بکار گیری کنند چرا که عملکرد روابط‌ عمومی در هر اداره و سازمانی رابطه مستقیمی با ریاست و مدیریت آن مجموعه دارد.

استاندار همدان در پایان از معرفی روابط‌عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی در شاخص جهاد تبیین در آخر هر ماه توسط اداره‌کل روابط‌ عمومی استانداری خبر داد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7626