تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
1

دستور قاطع استاندار كرمانشاه براي جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر

  • کد خبر : 4843
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰:۰۴
دستور قاطع استاندار كرمانشاه براي جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر

دستور قاطع استاندار كرمانشاه براي جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر

استاندار كرمانشاه با اشاره به نارضایتی شهروندان و پیامدهای منفی رهاشدگی معتادان متجاهر در سطح خیابانها گفت: همه فرمانداران استان موظفند تا پایان ماه مرداد یک مکان مناسب و خارج شهر را برای نگهداری معتادان متجاهر شهر خود معرفی سپس با همکاری بهزیستی، شهرداری و پلیس نسبت به جمع آوری، ساماندهی و نگهداری آنان اقدام کنند.

 

به گزارش الوند _  بهمن اميري مقدم روز شنبه در نشست شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه بیان داشت: جمع آوري و ساماندهي معتادين متجاهر موضوعي الزامي است و شایسته نیست كودكان و خانواده ها هر روز با اين گونه افراد برخورد كنند.

استاندار كرمانشاه افزود: براي كمك به نشاط اجتماعي و همچنين براي كاهش ناهنجارهاي اجتماعي دستگاه هاي ذيربط بايد در اسرع وقت در مرحله اول ضمن شناسايي و مشخص نمودن چندين مكان براي نگهداري اين گونه افراد، نسبت به جمع آوري و ساماندهي آنها اقدام كنند.

وي با بيان اينكه جمع آوري و ساماندهي اين گونه افراد كمك و خدمت به ديگر افراد جامعه است، ادامه داد: ضرورت دارد ظرف مدت كوتاهي پس از شناسايي ظرفيت هاي موجود، روند جمع آوري و ساماندهي معتادين متجاهر به سرعت شروع شود و هر گونه كوتاهي و عدم رسيدگي سريع در اين زمينه را به هيچ عنوان نمی پذیریم.

امیری مقدم بر اقدام جهادي و انقلابي در اجراي كارها و برنامه ها یادآور شد: اگر كارها همراه با اقدام جهادي و انقلابي باشد حتماً به نتيجه مي رسد و منشاء بسياري از بركات براي جامعه خواهد شد.

مقام عالي استان کرمانشاه همچنين با تاكيد بر جلوگيري از گسترش هر گونه حاشيه نشيني در شهر كرمانشاه تصریح کرد: هر گونه افزايش حاشيه نشيني منجر به بروز ناهنجاري هاي اجتماعي مي شود كه از اين رو دستگاه هاي ذيربط وظيفه دارند با قاطعيت مانع گسترش حاشيه نشيني در كرمانشاه و ديگر شهرهاي استان شوند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4843