تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
2

دادستان کرمانشاه:  عوامل نزاع های اخیر دستگیر شدند/کرمانشاه جای عربده کشی نیست 

  • کد خبر : 1531
  • ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۸:۲۴
دادستان کرمانشاه:   عوامل نزاع های اخیر دستگیر شدند/کرمانشاه جای عربده کشی نیست 

دادستان کرمانشاه: 

عوامل نزاع های اخیر دستگیر شدند/کرمانشاه جای عربده کشی نیست 

 کرمانشاه_ الوند _شهرام کرمی دادستان کرمانشاه بااشاره به وقوع چند فقره درگیری، نزاع و سرقت مسلحانه در کرمانشاه طی روزهای اخیر، اظهار کرد: سرقت مسلحانه سیم برق، درگیری اراذل و اوباش در میدان اصلی شهر، درگیری در یکی از قنادی مطرح و نزاع مقابل کلانتری یکی از محلات حوادث تلخی بودند که طی روزهای اخیر در کرمانشاه اتفاق افتاد.

 

 

وی تصریح کرد: متاسفانه فیلم هایی این حوادث زشت و ناخوشایند بسرعت در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب های منفی بسیار زیادی داشت و حس ناامنی را به شهروندان القا می کرد.

 

دادستان کرمانشاه افزود: براین اساس، بسرعت به ضابطین دستگاه قضایی استان دستور داده شد تا شناسایی و دستگیر این مخلان نظم و امنیت را در دستور کار قرار دهند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با جدیت ضابطین دستگاه قضایی تمام این افراد که آسایش شهروندان کرمانشاهی را برهم زده بودند، دستگیر شده و با بازداشت موقت اکنون در زندان بسر می برند.

 

کرمی برخورد دستگاه قضایی با چنین افرادی را سخت و عبرت آموز توصیف کرد و گفت: مخلان امنیت بدانند که دستگاه قضایی با اشد مجازات با آنها برخورد خواهد کرد و با برهم‌زنندگان آسایش مردم به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد.

 

وی اعلام کرد: کسانی که با عربده کشی مخل نظم و امنیت جامعه می شوند باید بدانند که در هر پستوی خود را مخفی کنند از چشمان تیز بین نیروهای امنیتی و انتظامی دور نخواهد بود و آنها را بازداشت و تحویل مقامات قضایی خواهند داد.

 

دادستان کرمانشاه افزود: آسایش مردم و نظم و امنیت عمومی جامع خط قرمز دستگاه قضایی استان است و به شدت با مخلان امنیت جامعه برخورد خواهد شد.

 

وی در پایان به همه برهم زنندگان نظم و امنیت مردم کرمانشاه هشدار داد که شدیدترین مجازات دستگاه قضایی در انتظار آنها خواهد بود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1531

برچسب ها