تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

دادستان کرمانشاه: شعب ویژه جرایم تیراندازی در کرمانشاه راه اندازی می شود

  • کد خبر : 2869
  • ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
دادستان کرمانشاه: شعب ویژه جرایم تیراندازی در کرمانشاه راه اندازی می شود

دادستان کرمانشاه:
شعب ویژه جرایم تیراندازی در کرمانشاه راه اندازی می شود

به گزارش الوند_شهرام کرمی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: طی ۱۰ ماهه امسال حدود ۵۰۰ فقره تیراندازی در سطح استان رخ داده که وقوع هرکدام از این جرایم احساس ناامنی و التهاب در جامعه را به شهروندان القا کرده است

 

وی از عزم جدی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی برای برخورد جدی تر با عاملان تیراندازی ها در سطح استان خبرداد و افزود: علاوه بر برخورد جدی، اقدامات دیگری را هم برای مقابله با این جرایم در دستور کار قرار داده ایم.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: طبق بررسی های صورت گرفته عمده تیراندازی هایی که در سطح استان رخ می دهد، محدود به چند محله است که باید تمرکز خود را روی این محلات قرار دهیم.

وی تاکید کرد: به این منظور ایستگاه های بازرسی را در این محلات که بیشتر محلات حاشیه ای شهر هستند، راه اندازی خواهیم کرد تا در پیشگیری از وقوع جرایم تیراندازی موثر باشد.

کرمی ادامه داد: همچنین از آنجایی که گاها پس از وقوع تیراندازی هایی که منجر به جرح می شود، درگیری های طرفین تا بیمارستان هم کشیده می شود باید برای این موضوع هم با همکاری نیروی انتظامی تدابیری اندیشیده شود.

🔹وی در پایان از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرایم تیراندازی هم در کرمانشاه خبرداد و گفت: این مسئله رسیدگی سریعتر به پرونده های جرایم تیراندازی را بدنبال دارد و تا حدودی می تواند بازدارنده باشد.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2869

برچسب ها