تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
3

دادستان کرمانشاه: دستگاه های اجرایی در اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا کوتاهی نکنند

  • کد خبر : 1695
  • ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۰۳
دادستان کرمانشاه:  دستگاه های اجرایی در اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا کوتاهی نکنند

دادستان کرمانشاه:
دستگاه های اجرایی در اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا کوتاهی نکنند

 کرمانشاه_ الوند _شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان گرمانشاه، بااشاره به مصوبه روز گذشته(۲۳ مرداد) ستاد ملی مقابله با کرونا، اظهار کرد: طبق این مصوبه از امروز(دوشنبه) به مدت یک هفته تعطیلی شش روزه اصناف،مشاغل دولتی و بانک ها را همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه نیز خواهیم داشت

 

وی افزود: با توجه به اینکه این تصميم به منظور کنترل بیماری کرونا گرفته شده، لذا همه دستگاه های اجرایی در استان موظف به اجرای کامل آن هستند.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: در این راستا هیچ کم کاری را از هیچ دستگاهی نمی پذیریم و درصورت تخلف برخورد قضایی صورت می گیرد.

کرمی اعلام کرد: پلیس راهور استان باید از هرگونه سفر غیرضروری وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی جلوگیری کند‌ و تمام اصناف نیز جز اصناف که مایحتاج مردم را تامین می کنند تعطیل شوند.

وی بااشاره به ضرورت تشکیل گشت مشترک برای اجرای این مصوبات، اعلام کرد: این گشت با محوریت فرمانداری و با حضور برخی دستگاه ها همانند تعزیرات و اجرائیات و سایر نهادهای مرتبط باید با جدیت تمام فعال شده و ضمن بازرسی های مکرر تصمیمات مقتضی را اتحاذ کند.

به گفته دادستان کرمانشاه، عدم حضور دستگاهی در گشت مشترک، حسب تصمیمات اتخاذه از سوی دادستانی و سازمان بازرسی مورد بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با تاکید براینکه دادسرای استان در راستای اجرای دقیق این مصوبات در کنار نیروی انتظامی و مرکز بهداشت خواهد بود، گفت: همجنین نماینده تام الاختیار دادستان در ستاد کرونای استان نیز معرفی و حضوری فعال در این ستاد دارد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1695

برچسب ها