تاریخ : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ 7 ذو الحجة 1445 Thursday, 13 June , 2024
0

دادستان کرمانشاه: تجهیزات سرقتی دولتی از مغازه های ضایعاتی شهر شناسایی شود

  • کد خبر : 2505
  • ۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۸:۰۲
دادستان کرمانشاه: تجهیزات سرقتی دولتی از مغازه های ضایعاتی شهر شناسایی شود

دادستان کرمانشاه:
تجهیزات سرقتی دولتی از مغازه های ضایعاتی شهر شناسایی شود

دادستان کرمانشاه با تاکید بر لزوم رصد سارقین حرفه ای سابقه دار و خطرناک، گفت : پیشگیری از وقوع سرقت های خشن باید به نحو مستمر و دائمی در دستور کار پلیس قرار گیرد.

 

به گزارش الوند_ دادستان کرمانشاه با بیان اینکه درصورت ارتکاب سرقت خشن از ناحیه افراد موصوف برخورد قاطع و بازدارنده در دستور کار قضات دادسرا قرار گیرد، اظهار داشت: با توجه به روند رو به افزایش سرقت خصوصاً سرقت از تجهیزات خدمات رسان مانند تجهیزات شرکت های آب، برق، گاز، مخابرات، شهرداری و سرقت تجهیزات ایمنی راه ها و قطعات ریلی این دستگاه ها با همکاری ضابطین دستگاه قضایی اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهند و می توان از ظرفیت بسیج هم استفاده کرد .

کرمی افزود : همچنین دستگاه های مربوطه با همکاری پلیس آگاهی به منظور شناسایی تجهیزات سرقتی دولتی خود از مغازه های ضایعاتی سطح شهر بازدید به عمل آورده تا افراد مالخر حرفه ای شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل شود.و

وی با اشاره به اینکه برخی از سرقت ها گاها در معابر و کوچه های تاریک رخ می دهد، ادامه داد: در این راستا شرکت توزیع نیروی برق به منظور پیشگیری از سرقت نسبت به تأمین روشنایی معابر و اماکن عمومی شهرستان کرمانشاه اقدام کند.

کرمی یاد آور شد: با توجه به فراوانی سرقت از سیم برق به منظور کاهش وقوع سرقت، شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه در راستای تبدیل سیم برق به کابل در سطح شهرستان کرمانشاه با سرعت بیشتری اقدام کند.

وی تصریح کرد: رؤسای کلانتری ها و فرماندهان پاسگاههای انتظامی تابعه شهرستان کرمانشاه مشکلات و آسیب های حوزه استحفاظی خویش را شناسایی و با ارائه راهکار جهت برنامه ریزی مناسب به دادستانی مرکز استان ارائه کنند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2505

برچسب ها