تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

دادستان کرمانشاه: به زندانیان دخیل در تیراندازی ها مرخصی تعلق نمی‌گیرد

  • کد خبر : 4240
  • ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
دادستان کرمانشاه: به زندانیان دخیل در تیراندازی ها مرخصی تعلق نمی‌گیرد

دادستان کرمانشاه:
به زندانیان دخیل در تیراندازی ها مرخصی تعلق نمی‌گیرد

دادستان کرمانشاه  با اشاره به اینکه امنیت و آسایش مردم خط قرمز دستگاه قضایی است ،گفت:به زندانیان دخیل در تیراندازی ها مرخصی تعلق نمی‌گیرد

به گزارش الوند _شهرام کرمی که به مناسبت هفته قوه قضائیه در جمع نمازگران اهل سنت کرمانشاه سخن می گفت، با تاکید بر برخورد جدی دستگاه قضایی با برهم زنندگان امنیت مردم، اظهارکرد: کسانی که دست به اسلحه می برند و کسانی که با ایجاد رعب و وحشت و عربده کشی در داخل جامعه، امنیت مردم، زنان و کودکان را به خطر می اندازد، به هیچ وجه از برخورد شدید دستگاه قضایی در امان نیستند.

وی به اهتمام جدی دستگاه قضایی با سارقین هم اشاره کرد و گفت: سارقین حرفه ای، سارقین خشن و کسانی که به سرقت مداوم دارند هم باید بدانند که دستگاه قضایی با آنها قاطعانه برخورد می کند.

دادستان کرمانشاه به پائین بودن آستانه تحمل مردم در شهر کرمانشاه اشاره ای هم داشت و افزود: متاسفانه به لحاظ پائین بودن آستانه تحمل مردم، بر سر کوچکترین موضوعات باهم اختلاف پیدا می کنند و گاها به نزاع ها و برخوردهایی با سلاح های سرد و گرم نیز منتهی می شود.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی برخورد با چنین جرائمی را در اولویت خود قرار داده، گفت: برای این دسته از زندانیان هیچگونه ارفاق و مسامحه ای نخواهیم داشت.

کرمی در ادامه تاکید کرد: امنیت مردم برای زندگی، کسب و کار و آسایش آنها خط قرمز ما است، چراکه معقتدیم هرمیزان که امنیت در جامعه حکفرما باشد، مردم بیشتر به امور زندگی خود می پردازند و کشور توسعه پیدا می کند و از طرفی جوانان به دام آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد نخواهند افتاد.

وی یادآورشد: حاکمیت در این رابطه وظیفه خود را انجام می دهد و از مردم هم می خواهیم که به کمک ما بیایند تا به نتیجه برسیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4240