تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
1

 دادستان کرمانشاه :برقراری امنیت و برخورد با مخلان نظم در مناطق حاشیه نشین از مهمترین اولویت های دستگاه قضا است

  • کد خبر : 1711
  • ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۲۱
 دادستان کرمانشاه :برقراری امنیت و برخورد با مخلان نظم  در مناطق حاشیه نشین  از مهمترین اولویت های دستگاه قضا است

دادستان کرمانشاه:

برقراری امنیت و برخورد با مخلان نظم  در مناطق حاشیه نشین از مهمترین  اولویت های دستگاه قضا است

کرمانشاه_ الوند_ شهرام کرمی دادستان کرمانشاه بااشاره به وجود برخی مشکلات در محلات حاشیه نشین کرمانشاه، اظهار کرد: حدود یک سوم از جمعیت شهر کرمانشاه در محلات حاشیه ای زندگی می کنند که جمعیت قابل توجهی است.

 

 

وی افزود: طی سال‌های گذشته با بررسی های صورت گرفته حدود یازده محله حاشیه ای در شهر کرمانشاه که بستر آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی و بروز انواع بزه و جرم هستند، شناسایی شده است.

 

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: متاسفانه برخی اراذل و اوباش و مجرمان سابقه دار امنیت این مناطق را دچار خدشه کرده اند و ناامنی را در سایر مناطق شهر نیز بوجود می آورند.

 

وی با تاکید براینکه دستگاه قضایی برقراری امنیت و برخورد با مخلان نظم و امنیت را در مناطق حاشیه نشین در اولویت قرار داده، اعلام کرد: براین اساس از نیروی انتظامی استان خواسته ایم تا طرح پاکسازی این محلات را که سابقا نیز در چند مرحله اجرایی شده را دوباره در این محلات اجرایی کند.

 

مدعی العموم استان خاطرنشان کرد: امیدواریم بزودی با اجرای این طرح علاوه بر پاکسازی محلات حاشیه نشین شهر از اراذل و اوباش و مجرمان سابقه دار، مهمات و سلاح های سرد و گرم نیز که در این محلات به فروش می رسد نیز جمع آوری شود.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=1711

برچسب ها