تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا با دعای خیر مردم و زائران اربعین به خیر گذشت

  • کد خبر : 8448
  • ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴
حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا با دعای خیر مردم و زائران اربعین به خیر گذشت

حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا با دعای خیر مردم و زائران اربعین به خیر گذشت

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا در مناطق کوهستانی دالاهو، گفت: این حادثه در نهایت با عنایت خداوند متعال، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و دعای خیر زائران اربعین به خیر گذشت.

 

به گزارش صنعت _ سردار سرتیپ پاسدار “احمدرضا رادان” با حضور در منزل سردار “مهدی حاجیان” فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از وی عیادت و برای سلامتی کامل ایشان و دیگران همراهانش در حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا دعا کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه پلیس به معنای واقعی کلمه خدمتگزار مردم است، گفت: در همین ماموریت اربعین که هنوز هم ادامه دارد همه دیدند که پلیس مخلصانه و بدون هیچ ادعایی شبانه روز در میدان خدمات رسانی به زائران حضور داشت.

سردار رادان تصریح کرد: در این ماموریت همه همکاران ما در بخش های مختلف انتظامی با اعتقاد قلبی در راه خدمت به زائران تلاش کردند و زمینه ای فراهم کردند که زوار با کمترین دغدغه و مشکل به این سفر معنوی اعزام و یکی از شیرین ترین سفرهای عمر خود را تجربه کنند.

عالیترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: حادثه ای هم که برای بالگرد فراجا حامل سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه و همراهان وی در ارتفاعات شهرستان دالاهو افتاد در همین راستا بود چرا که وی در حال بازدید هوایی از محل های تردد زوار بود که این اتفاق رخ داد.

وی تصریح کرد: سردار حاجیان یکی از بهترین و کارآزموده ترین فرماندهان فراجاست که همواره دلسوزانه پای کار بوده و در همین ماموریت اربعین نیز ثابت شد وی چگونه دلسوزانه پای کار است تا زائران اربعین دچار مشکل نشوند.

سردار رادان در پایان با قدردانی از زحمات و جانفشانی های سردار حاجیان، همراهان وی و همه کارکنان انتظامی کرمانشاه به ویژه در ایام ماموریت اربعین، برای مصدومان حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا از درگاه خداوند متعال آرزوی شفا و بهبودی کامل کرد.

 

در این دیدار همچنین سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز با قدردانی از حضور سردار رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی، گزارشی از چگونگی حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا در منطقه دالاهو را ارائه کرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچنین با حضور در بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه از یکی از خلبانان بالگرد نیز عیادت و تجلیل کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8448