تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
0

جشنواره اقوام و ادیان در آذربایجان غربی برگزار می شود

  • کد خبر : 7287
  • ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
جشنواره اقوام و ادیان در آذربایجان غربی برگزار می شود

جشنواره اقوام و ادیان در آذربایجان غربی برگزار می شود

استاندار آذربایجان غربی گفت: جشنواره اقوام و ادیان با حضور نمایندگان ادیان و مذاهب مختلف از سراسر کشور به زودی در آذربایجان غربی برگزار می شود.

به گزارش الوند _ محمدصادق معتمدیان در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره  اقوام و ادیان با اعلام این خبر افزود: برگزاری چنین جشنواره  هایی پیوند اقوام و ادیان در این منطقه را مستحکم‌تر می‌کند.

وی با بیان اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد : توجه به گرایش های قومی و ظرفیت های اقوام و ادیان و تقویت اتحاد و همدلی بین اقوام و مذاهب از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است که در برگزاری آن باید از ظرفیت مراکز تقریب و مراکز بزرگ اسلامی استفاده شود.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم هم افزایی تمامی دستگاه های اجرایی در برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره در سه محور اجتماعی ،فرهنگی و مذهبی برگزار می شود که کمیته های میراث فرهنگی، اجرایی و اطلاع رسانی نحوه برگزاری و محتوای جشنواره را برنامه ریزی و تدوین خواهند کرد.

معتمدیان با اشاره به ضرورت معرفی ظرفیت های گردشگری و تاریخی استان اظهار داشت: این جشنواره فرصت بسیار مناسبی برای معرفی و شناساندن ظرفیت های گردشگری استان است و در قالب این جشنواره باید رسانه‌ها و مطبوعات و به ویژه صدا و سیما در مسیر معرفی ظرفیت‌های استان اهتمام بیشتری داشته و این ظرفیت‌ها را در سطح ملی و منطقه معرفی کنند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7287