تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

دستگیری ضاربان آمر به معروف در همدان

  • کد خبر : 8137
  • ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷
دستگیری ضاربان آمر به معروف در همدان

دستگیری ضاربان آمر به معروف در همدان

بازپرس شعبه ۱۱ دادسرای همدان از دستگیری ضاربان آمران به معروف در این شهر و تشکیل پرونده برای آنان خبر داد.

 

به گزارش صنعت _ محمد جعفری در تشریح حمله عده ای به آمران به معروف در روز شنبه هفتم مرداد ماه جاری، گفت: به دنبال کشف حجاب یک خانم در همدان، آمر به معروف به همراه همسرش به او تذکر می دهند، اما متهم کشف حجاب کننده و چند نفر دیگر با آنان درگیر شده و به آمران به معروف آسیب می رسانند.

وی اظهار کرد: در گزارش مأموران نیروی انتظامی قید شده؛ شخصی که کشف حجاب کرده بود چند ساعت بعد از درگیری خود را به کلانتری معرفی می کند.

بازپرس شعبه ۱۱ دادسرای همدان افزود: با تشکیل پرونده در این شعبه، حکم جلب ضاربان صادر می شود که در این رابطه روز دوشنبه نهم مرداد ماه دو نفر؛ یک مرد و یک خانم دستگیر شده اند.

جعفری تصریح کرد: از آنجا که جرم خانم تعرض کننده به آمر به معروف درجه ۷ بوده، مستقیم به دادگاه کیفری دو معرفی شد و ضارب مرد نیز به اتهام توهین و ممانعت از امر به معروف و نیز تخریب خودروی آمر به معروف پس از یک شب بازداشت با قرار وثیقه فعلاً آزاد شده تا حکم نهایی اش صادر شود.

وی با اعلام اینکه دستور قضایی برای جلب سایر ضاربان صادر شده، عنوان کرد: همچنین دهم مردادماه متهم کشف حجاب کننده شکایت متقابلی از آمر به معروف داشته است.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8137