تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
2

جزئیات قتل هولناک ۳ عضو یک خانواده در کرمانشاه/ قاتل دستگیر شد

  • کد خبر : 2923
  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
جزئیات قتل هولناک ۳ عضو یک خانواده در کرمانشاه/ قاتل دستگیر شد

جزئیات قتل هولناک ۳ عضو یک خانواده در کرمانشاه/ قاتل دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده و دستگیری قاتل خبر داد.

 

به گزارش الوند_شهرام کرمی در جمع خبرنگاران در تشریح این جنایت هولناک، اظهار کرد: ساعت ۳ بامداد امروز (۷ بهمن) مردی ۳۵ ساله با استفاده از سلاح گرم سه عضو یک خانواده را به قتل رساند.

وی با بیان اینکه قاتل داماد سابق این خانواده بوده، افزود: در این جنایت قاتل همسر سابق خود که دخترخاله اش بوده، مادر و خواهر او را نیز درحالی که در خواب بوده اند به قتل می رساند.

دادستان کرمانشاه ادامه داد: طبق تحقیقات انجام شده قاتل از ابتدای شب در منزل مقتولین حضور داشته و شب را در یکی از اتاق های منزل آنها به استراحت پرداخته که پس از حصول اطمینان از خواب بودن آنها اقدام به قتل آنها با استفاده از سلاح کلت کمری می کند.

وی بااشاره به حضور تیم خبره ای از کارآگاهان پلیس آگاهي استان و بازپرس ویژه قتل دادسرای کرمانشاه در محل جنایت عنوان کرد: باتوجه به متواری شدن قاتل از صحنه جرم اقدامات اطلاعاتی لازم برای دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

کرمی خاطرنشان کرد: ضابطین دستگاه قضایی با استفاده از سرنخ‌های به دست آمده از صحنه جرم و با دقت  عمل و هوشیاری و انجام اقدام اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی پس از گذشت ساعاتی از ارتکاب جرم در یک اقدام ضربتی مجرم فراری را در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه دستگیر کردند.

وی در پایان گفت :تحقیقات در خصوص علت و انگیزه های ارتکاب قتل در دستور کار بازپرسی ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه قرار دارد .

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=2923

برچسب ها