تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

توزیع امکانات و اعتبارات با عدالت‌محوری ، سرلوحه‌ی دولت سیزدهم است

  • کد خبر : 8936
  • ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۱
توزیع امکانات و اعتبارات با عدالت‌محوری ، سرلوحه‌ی دولت سیزدهم است

توزیع امکانات و اعتبارات با عدالت‌محوری ، سرلوحه‌ی دولت سیزدهم است

استاندار همدان گفت :توجه به اقشار آسیب‌پذیر در مناطق کم‌برخوردار و عدالت‌محوری در توزیع امکانات و اعتبارات برای مناطق محروم سرلوحه‌ی امور دولت مردمی و انقلابی ایران قوی است.

به گزارش صنعت _ علیرضا قاسمی‌فرزاد در نشست بررسی اجرای طرح “محرومیت زدایی و توانمندسازی اجتماعی ۲۰۲۰ محله کشور” در همدان اظهار داشت: تخصیص اعتبارات بیش از ۲۹۹ پروژه که حدود ۲ هزار زیر پروژه در سطح استان دارد، از محل اعتبارات سفر رئیس‌جمهور و اعتبارات استانی و ملی در حال پیگیری است.

 

وی اضافه کرد: توجه به اقشار آسیب‌پذیر در مناطق کم‌برخوردار و عدالت‌محوری در توزیع امکانات و اعتبارات برای مناطق محروم سرلوحه‌ی امور دولت مردمی و انقلابی ایران قوی است که همین امر موجب شده در جهت توانمندسازی روستائیان، در بعضی روستاهای استان یک تا هفت پروژه عمرانی در حال اجرا باشد.

 

استاندار همدان با اشاره به اینکه در راستای نگاه بلند رهبر معظم‌انقلاب و دولت مردمی و انقلابی ایران قوی تمام توان را در استان به کار گرفته‌ایم، گفت: بیمارستان اکباتان به عنوان مرکز درمانی تخصصی کودکان پس از سال‌ها بلاتکلیفی با همت دولت سیزدهم آماده بهره‌برداری شده است.

 

قاسمی فرزاد تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی همدان با اقدامات مجاهدانه مانند پروژه‌های آبرسانی و مسکن، عمران و آبادانی را در پیش گرفته‌اند.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان گریزی نیز به طرح نهضت ملی مسکن در این استان زد و یاد آور شد : زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در تمام شهرها تأمین شده و بیش از ۳۷ هزار واحد مسکونی در سطح استان در حال احداث است.

 

وی همچنین از رونق تولید در همدان خبر داد و گفت : در دو سال گذشته، با عنایت ویژه‌ی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، بیش از ۱۷۲ واحد در استان به چرخه‌ تولید بازگشته است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=8936