تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

توجه به توسعه زیرساخت‌ها از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم در استان همدان است

  • کد خبر : 6056
  • ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴
توجه به توسعه زیرساخت‌ها از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم در استان همدان است

توجه به توسعه زیرساخت‌ها از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم در استان همدان است

استاندار همدان گفت : دولت سیزدهم توجه ویژه ای به مباحث زیر ساختی دارد که اجرای این مهم در دستور مدیران ارشد استان همدان است و اختصاص ۳۵۰۰میلیارد تومان از مجموع ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار سفر ریاست جمهوری به همدان به راهداری خود شاهدی براین مدعاست.

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی اظهار داشت: راهداران در ایام زمستان به در راه ماندگان کمک و جاده‌ها را جهت عبور و مرور نگهداری می‌کنند همچنانکه در ایام نوروز و اربعین به خدمت رسانی مشغول هستند و با تمام توان زحمت می‌کشندکه جای تقدیر بسیار دارد.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم توجه ویژه ای به مباحث زیر ساختی دارد و از ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار سفر ریاست جمهوری به استان، ۳۵۰۰ میلیارد تومان به راهداری داده شده است.

استاندار همدان با اشاره به اینکه تقاطع شهید زارعی از نقاط حادثه‌خیر بود که رییس جمهور در سفر به همدان، تاکید بر رفع آن داشتند ، افزود: افتتاح تقاطع غیر هم سطح شهیدزارعی در سه راهی همدان، سنندج و کرمانشاه موجب کاهش بار ترافیکی این محدوده را فراهم خواهد کرد.

قاسمی فرزاد تصریح کرد :پروژه‌های بزرگ و قابل توجهی در شهرستان بهار در دست اجرا و پیگیری است که در این زمینه از اعتبار سفر ریاست جمهوری، ۸۷۸ میلیارد تومان به این شهرستان  تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه پیگیر افزایش اعتبارهای زیرساختی برای شهرستان‌ها هستیم، یادآور شد: زمانی که وزیر راه و شهرسازی سابق در قید حیات بود با پیگیری انجام شده دو هزار میلیارد تومان اضافه کردیم که موافقت کردند و در حال پیگیری هستیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6056