تاریخ : جمعه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۳ 24 ذو القعدة 1445 Friday, 31 May , 2024
0

تمرکز مدیران به سمت رضایت مندی و ارائه خدمات مطلوبتر به مردم باشد

  • کد خبر : 6143
  • ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۸
تمرکز مدیران به سمت رضایت مندی و ارائه خدمات مطلوبتر به مردم باشد

تمرکز مدیران به سمت رضایت مندی و ارائه خدمات مطلوبتر به مردم باشد

استاندار کردستان بر تمرکز مدیران به سمت رضایت مندی و ارائه خدمات مطلوبتر به مردم  تاکید کرد

به گزارش الوند _ اسماعیل زارعی کوشا  در جلسه شورای اداری استان کردستان با بیان در بحث کارآمدی و خدمت به مردم، هیچ تعارفی با مدیران نداریم، خواستار تمرکز دستگاه های نظارتی بر روی عملکرد مدیران و دستگاه ها شد.

وی اضافه کرد: برای ما هیچ چیزی مهمتر از خدمت به مردم نیست لذا اگر کسی توان و انگیزه کار و خدمت ندارد باید کنار گذاشته شود تا موجب نارضایتی مردم نگردد.

نماینده عالی دولت در استان کردستان یادآور شد: اکنون که بعد از وقایع اخیر، شرایط بهبود یافته است، نباید مشکلات را فراموش کنیم، بلکه نیازمند اصلاح هستیم و اگر نقصی وجود دارد باید برطرف شود.

وی در ادامه به تشییع هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس در روز سه شنبه گریزی زد و از مدیران و مردم دعوت کرد در این آیین پربرکت حضور پرشوری داشته باشند، چرا که عطر شهدا همیشه راهگشاست.

استاندار کردستان همچنین بر لزوم رعایت مصرف صحیح گاز طبیعی توسط دستگاه ها و ادارات تاکید کرد و گفت: طبق گزارش های دریافتی برخی ادارات بی محابا و بدون دلسوزی، گاز مصرف می کنند که باید با آنها برخورد کرد.

زارعی کوشا اظهار کرد: همه دستگاه ها باید اجازه ورود بازرسان شرکت گاز را برای نظارت بر مصرف گاز بدهند و گزارش بازرسی ها به صورت جزئی ارائه شود.

وی همچنین خواستار پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان شد و ادامه داد: پیگیری و اجرای مصوبات از سوی برخی دستگاه ها خوب پیش نرفته است که قابل قبول نیست.

استاندار کردستان اشاره ای هم به اغتشاشات اخیر داشت و گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته از جانب دستگاه های امنیتی و وزارت کشور، با وجود هجمه های سنگین دشمن، عملکرد استان کردستان در مدیریت این وقایع بسیار خوب بوده است.

لزوم مستند کردن اتفاقات اخیر و تصمیم گیری‌ها، برطرف کردن نقص های ساختاری و عملکردها، آغاز به کار دولت سیزدهم در شرایط بحران اقتصادی و بدهی های فراوان، از دیگر مطالبی بود که زارعی کوشا به آن اشاره کرد

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6143