تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

تقویت شرکت های تولیدکننده یکی از سیاست های جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برای رونق صادرات است

  • کد خبر : 5478
  • ۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
تقویت شرکت های تولیدکننده یکی از سیاست های جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برای رونق صادرات است

تقویت شرکت های تولیدکننده یکی از سیاست های جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برای رونق صادرات است

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : تقویت شرکت های تولیدکننده یکی از سیاست های این سازمان برای رونق صادرات است که در این راستا بستر های لازم برای صادرات صنایع تبدیلی استان فراهم شده است.

به گزارش الوند _ جلسه هماهنگی حضور واحد‌های تولیدی کننده توانمند استان کرمانشاه در نمایشگاه بین المللی تجاری-بازرگانی عراق صبح امروز به ریاست مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه در محل سالن شهید قلیوند برگزار شد.

مهندس علی چاله چاله سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در این جلسه با اشاره به ضرورت حضور واحدهای تولیدکننده صنایع تبدیلی و غذایی استان در نمایشگاه بین المللی عراق افزود : این دست نمایشگاه ها بستری برای صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی استان را فراهم می آورد و در حال حاضر محصولات واحدهای صنایع تبدیلی و غذایی استان، شرایط و استانداردهای حضور در بازارهای بین المللی را دارند.

وی در ادامه رونق صادرات را زمینه ساز توسعه تولید و اقتصاد کشاورزی استان دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به توانمندی واحدهای تولیدی کشاورزی استان قطعا محصولات این واحدها با استقبال مطلوب بازارهای برون مرزی مواجه خواهد شد.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در ادامه گفت: تقویت شرکت های تولیدکننده یکی از سیاست های ما برای رونق صادرات است و در این راستا بستر های لازم برای صادرات صنایع تبدیلی استان فراهم شده است.

در ادامه این جلسه مدیران شرکت های تولیدی استان کرمانشاه در بخش های مختلف خلاصه ای از فرصت ها و توانمندی های واحدهای تولیدی خود را ارائه نمودند.

گفتنی است این نمایشگاه بازرگانی با حضور چندین کشور و با حضور شرکت های تولیدی ،صنعتی و کشاورزی و… از تاریخ ۱۰ آبان لغایت ۱۹ آبان ماه سالجاری در بغداد پایتخت عراق برپا خواهد شد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5478