تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
2

تقدیر رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ازکارآفرینان برتر کرمانشاهی

  • کد خبر : 4630
  • ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
تقدیر رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ازکارآفرینان برتر کرمانشاهی

تقدیر رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ازکارآفرینان برتر کرمانشاهی

 
 رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از سه کار آفرین کرمانشاهی که در عرصه کشوری به عنوان کارآفرین برتر برگزیده شدند تجلیل کرد.

 

 

به گزارش الوند _ در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان کرمانشاه که به منظور بررسی و کمک به حل مشکلات واحدهای تولیدی این استان برگزار شد ، آقایان شکری از گروه صنعتی شکری و کارآفرین جوان برتر کشوری ، مومیوند کارآفرین برتر کشور در عرصه تولید قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مارپیچ باختر و فخری کار آفرین برتر کشوری در حوزه انواع سیم و کابل های مسی و آلومینیوم و مدیر عامل شرکت کابل باختر توسط رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

دکترپرویز  توسلی زاده در این نشست اظهار داشت: تولید ، کار آفرینی و اشتغال امروزه از ضروری ترین مسائل کشور است که همواره مورد توجه و تاکید ویژه مقام معظم رهبری است و نامگذاری سال نیز بر همین مبنا از سوی معظم له صورت می گیرد.

 

وی با بیان اینکه h هستند یادآور شد: به هر میزان بتوانیم از این عزیزان به عنوان سرمایه های اصلی استان تجلیل کنیم به نوعی به اشتغال و کارآفرینی برای جوانان استان کمک کرده ایم و وظیفه داریم تا جایی که ممکن است از سرمایه گذاران مشروع در سطح استان حمایت نماییم.

رئیس کل دادگستری اضافه کرد :خوشبختانه در سطح استان همت بلندی برای حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران ایجاد شده و همه مسئولین کمک می کنند مشکلات این عزیزان مرتفع شود و این مهم می تواند به رونق و شکوفایی اقتصاد استان و کشور کمک کند.

 

دکتر توسلی زاده تصریح کرد: با حمایت از تولید کننده و سرمایه گذار به اشتغال استان و در نتیجه کاهش آسیب های اجتماعی و به تبع آن آرامش جامعه کمک می کنیم بنابراین باید قدر سرمایه های استان که تولید کنندگان هستند را دانست.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4630