تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

تضعیف نظام از هیچ فرد و جایگاهی، هرگز پذیرفته نیست

  • کد خبر : 5976
  • ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
تضعیف نظام از هیچ فرد و جایگاهی، هرگز پذیرفته نیست

تضعیف نظام از هیچ فرد و جایگاهی، هرگز پذیرفته نیست

استاندار همدان با اشاره به اینکه پمپاژ ناامیدی و ایجاد یاس، بازی در زمین دشمنان است، گفت : تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی هیچ فرد و جایگاهی، هرگز پذیرفته نیست.

 

به گزارش الوند _ علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان همدان بیان داشت: تقویت هرچه بیشتر بنیه‌ی شورای اطلاع‌رسانی استان در دستور کار قرار گرفته که به همین منظور می طلبد از ظرفیت بسیج رسانه و افراد حقیقی که از توان تجربی وتخصصی برخوردارند در جهت تقویت رسانه و اطلاع رسانی استفاده شود.

وی با بیان اینکه در حوزه اطلاع رسانی حق مطلب نسبت به تبیین خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا نشده است، افزود: جریان رسانه‌ای استان باید در خدمت مصالح و منافع ملی باشد.

استاندار همدان داشتن دید مناسب و منصفانه را شاخص عملکرد واعتبارسنجی اطلاع‌رسانی عنوان کرد و گفت : جریان رسانه‌ای در مواجه با فساد در هر سطحی باید بدون تعارف، فعالیت کنند.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه پمپاژ ناامیدی و ایجاد یاس، بازی در زمین دشمنان است، گفت : تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی هیچ فرد و جایگاهی، هرگز پذیرفته نیست.

 

وی یاد آور شد :فعالیت‌های رسانه‌‌ای دستگاه‌های اجرایی استان باید ذیل سیاست‌گذاری‌های شورای فرهنگ عمومی انجام بپذیرد.

 

نماینده عالی دولت در استان همدان عملکرد مجموعه‌های امنیتی و انتظامی در این استان را در حوزه نظارت بر رسانه‌ها قابل قبول و رضایت بخش ذکر کرد و گفت : باید از ظرفیت خبرنگاران استان در راستای اطلاع‌رسانی بهره برد که این امر نیازمند در اختیار قرار گفتن آموزش‌های به‌روز برای اصحاب رسانه‌ است.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5976