تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

تشدید مبارزه با سرقت در کرمانشاه

  • کد خبر : 6619
  • ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
تشدید مبارزه با سرقت در کرمانشاه

تشدید مبارزه با سرقت در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به تشدید مبارزه با سارقان اموال مردم در کرمانشاه ، از دستگیری ۱۰۴ سارق طی ۷۲ ساعت گذشته با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

 

به گزارش الوند  _ سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت : طی ۷۲ ساعت گذشته با تلاش شبانه روزی ماموران یگان های مختلف انتظامی استان و تشدید مبارزه با سارقان ، ۱۰۴ سارق دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

وی تصریح کرد : با دستگیری این سارقان و در بازه ی زمانی یاد شده ، در مجموع ۱۷۰ فقره انواع سرقت نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد : کشف ۱۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و همچنین کشف ۱۴ دستگاه خودرو مسروقه از جمله مهم ترین دستاوردهای ماموران انتظامی استان در این طرح ۳ روزه بود .

سردار جاویدان با اشاره به اینکه بیشترین آمار سرقت های استان مربوط به سرقت های خرد است ، افزود: سرقت وسایل و قطعات خودرو و همچنین سرقت داخل خودرو بیشترین فراوانی را پس از سرقت های خرد در استان داشته است.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد از سرقت های استان در شهر کرمانشاه به وقوع پیوسته است ، خاطرنشان کرد : علاوه بر گستردگی جغرافیایی و جمعیت زیاد ، عوامل اجتماعی مختلفی از جمله حاشیه نشینی و بیکاری نیز در وقوع سرقت های شهر کرمانشاه تاثیرگذار هستند که یقینا با تلاش سایر دستگاه ها و نهادها می توان شاهد کاهش وقوع این پدیده بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مقابله با سرقت و سارقان از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و مطالبات به حق شهروندان است، اظهار داشت : مبارزه با سارقان اموال مردم از جمله اولویت های ماموریتی پلیس است.

سردار جاویدان در پایان از آغاز طرح عملیاتی ویژه مبارزه با سارقان در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این طرح که به زودی آغاز می شود مبارزه با سارقان و پدیده سرقت به صورت ویژه در دستور کار انتظامی استان قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6619