تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ 22 ذو القعدة 1445 Wednesday, 29 May , 2024
0

تجلیل از گروههای جهادی قرارگاه آبرسانی همدان

  • کد خبر : 5734
  • ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
تجلیل از گروههای جهادی قرارگاه آبرسانی همدان

تجلیل از گروههای جهادی قرارگاه آبرسانی همدان

در مراسمی با حضور فرماندار همدان از اعضای گروههای جهادی قرارگاه آبرسانی این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 

به گزارش الوند _ محمد علی محمدی  در این مراسم گفت : نگاه انقلابی و‌جهادی درعرصه خدمت به مردم امروز بیش از پیش مورد نیاز است و نباید خودمان را درگیر بروکراسی و فرایندهای دست و‌پا گیر اداری و‌ منوط به طی زمان و اعتبارات کنیم.

فرماندار همدان افزود : قرارگاه آبرسانی با ۱۲ تانکر آب و بهره گیری از کمک گروههای جهادی راه اندازی شد و با بهره گیری از سایر ظرفیتهای درون استانی و کشوری به ۸۰ تانکر افزایش پیدا کرد.

وی با قدردانی از همکاری مالکان چاه های کشاورزی یادآور شد: از طریق حفر، اجاره و نذر آب۷۰ حلقه چاه و خط انتقال بین دو زون آبرسانی شهر همدان بصورت ظربتی انجام شد.

محمدی تصریح کرد : اگر قطع آب با برنامه ریزی و زمان بندی کوتاه زودتر انجام میشد شاهد اتمام ناگهانی  ذخیره سد به این میزان از کم آبی و قطع طولانی مدت آب و‌مشکلات ناشی از آن نبودیم.

فرماندارهمدان با ابراز نگرانی از وضعیت بارندگی و افت منابع آب زیر زمینی درهمدان اظهار کرد : تامین آب در تعهد وزارت نیرو است و طرح انتقال آب بین حوزه ای باید بطور کامل در همدان اجرا و مشکل کمبود آب شرب مرتفع گردد.

وی با قدردانی از همراهی مردم در ایام کمبود و قطع مکرر آب خاطر نشان کرد: موضوع کم آبی درهمدان بسرعت مورد توجه معاندان نظام قرار گرفت و قصد داشتند با تحریک مردم به نارضایتی ها و مطالبات بحق مردم بنحو دیگری دامن بزنند که همکاری همه مسئولان، گروههای جهادی و مردم در این راستا بسیار قابل توجه و بازدارنده بود.

فرماندار همدان تاکید کرد :  فرمایشات مقام معظم رهبری در موضوع جهاد تببین باید نصب العین همه ما قرار بگیرد و مردم باید از برکات نظام مطلع و در برابر شیطنت ها و‌ روایتهای گوناگون دشمنان آگاهانه مواجه نمایند.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5734