تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳ 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024
3

تاکید استاندار آذربایجان غربی بر رسیدگی به مشکلات طرح نهضت ملی مسکن

  • کد خبر : 7320
  • ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶
تاکید استاندار آذربایجان غربی بر رسیدگی به مشکلات طرح نهضت ملی مسکن

تاکید استاندار آذربایجان غربی بر رسیدگی به مشکلات طرح نهضت ملی مسکن

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه مشکلات طرح نهضت ملی مسکن بررسی و احصاء شود، گفت: روند اجرای این طرح و عملکرد بانک‌های عامل به صورت روزانه رصد و کنترل می‌شود تا مشکلی در اجرای آن به وجود نیاید.

به گزارش  الوند _ محمدصادق معتمدیان امروز در جلسه شورای تامین مسکن آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: مهم‌ترین بخش در اجرای طرح نهضت ملی مسکن مساله اعطای تسهیلات است که عدم اجرای درست این روند باید رصد و بررسی دقیق شود.

وی با تاکید بر بررسی برخی موانع و مغایرت‌ها افزود: در همین راستا رفع ابهامات و مشکلات در اولویت است تا موانعی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن وجود نداشته باشد و شتاب دهی این پروژه با جدیت انجام گیرد.

استاندار آذربایجان‌غربی بیان داشت: همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف استان لازم و ضروری است.

معتمدیان ادامه داد: ساخت مسکن در اولویت و توجه دولت بوده و باید به این مساله توجه کرد که مسکن در بخش‌های مختلف اجتماعی اثرگذار است.

استاندار آذربایجان‌غربی یادآور شد: بانک‌های عامل به صورت هفتگی درخصوص واگذاری تسهیلات گزارش دهند تا روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی بررسی و رصد دقیق شود.

معتمدیان همچنین تاکید کرد: اطلاع رسانی به متقاضیان نهضت ملی مسکن برای ادامه تکمیل روند ثبت‌نام طرح انجام گیرد تا خللی در روند طرح به وجود نیاید.

وی اضافه کرد: مشکلی از بابت تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی وجود ندارد البته همکاری همه جانبه در این خصوص اعمال شود.

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: اطلاع رسانی دقیق و به موقع از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن و ظرفیت‌های موجود استان صورت گیرد تا مردم از این طرح اطلاعات کامل داشته باشند.

معتمدیان تصریح کرد: در طرح‌های مسکن روستایی نیز بنیاد مسکن به دنبال واگذاری اراضی متناسب با ظرفیت موجود بوده و مشکلی از بابت تامین زمین در روستاها وجود ندارد.

وی یادآور شد: به دنبال تقویت اقتصاد روستایی و ساخت مسکن اقتصادی در روستاها با هدف تثبیت ماندگاری روستاییان و جلوگیری از مهاجرت به شهرها باشیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7320