تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

بهترین راه مقابله با تهدیدات امنیتی دشمنان، تحکیم و تقویت استان در داخل است

  • کد خبر : 6139
  • ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷
بهترین راه مقابله با تهدیدات امنیتی دشمنان، تحکیم و تقویت استان در داخل است

بهترین راه مقابله با تهدیدات امنیتی دشمنان، تحکیم و تقویت استان در داخل است

استاندار کرمانشاه بهترین راه مقابله با تهدیدات امنیتی دشمنان را تحکیم و تقویت استان در داخل دانست و گفت: حل مشکلات داخل استان از جمله مهار معضل بیکاری به معنی بی اثر کردن بخش زیادی از تهدیدات خواهد بود.

 

 

 

به گزارش الوند _ محمد طیب صحرایی در دیدار فرماندهان ارتش در غرب کشور، با اشاره به اهمیت همسایگی استان با کشور عراق اظهار داشت: عراق یک فرصت کم نظیر برای کرمانشاه و مانند دریای خزر برای استان های شمال کشور است که باید از مزیت‌های بزرگ آن در حوزه های مختلف گردشگری، تجاری، پزشکی، فرهنگی و اجتماعی برای پیشرفت کرمانشاه استفاده کرد.

وی افزود: آشوب های پراکنده اخیر در برخی شهرها، ارزش و ضرورت توجه بیشتری به امنیت مرزها را روشن تر کرد و نشان داد که باید نگاه ویژه ای به تامین تجهیزات و نیازهای این حوزه داشت تا دشمن از مرزها در راستای پیشبرد توطئه های خود استفاده نکند.

استاندار کرمانشاه، بهترین راه مقابله با تهدیدات امنیتی دشمنان را تحکیم و تقویت استان در داخل دانست و اظهار کرد: حل مشکلات داخل استان از جمله مهار معضل بیکاری به معنی بی اثر کردن بخش زیادی از تهدیدات خواهد بود.

صحرایی با اشاره به آیات قرآن کریم تاکید کرد: خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه خودشان سرنوشت خود را تغییر دهند؛ بنابراین برای رفع مشکلات بزرگ استان هم هیچ راهی غیر از ورود همه به میدان کار و همکاری و همدلی نیست.

امیر سلیمان طاهری، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش هم در این دیدار، آخرین وضعیت امنیت مرزهای استان و تسلط ارتش بر هرگونه تحرک مرزی را تشریح کرد و گفت که دشمنان به دنبال تزریق ناامنی از طریق مرزها به داخل کشور هستند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6139