تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
0

بانک های لرستان در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن همراهی لازم را ندارند

  • کد خبر : 7637
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳
بانک های لرستان در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن همراهی لازم را ندارند

بانک های لرستان در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن همراهی لازم را ندارند

استاندار لرستان با بیان اینکه رتبه همراهی بانک های این استان در تسهیلات نهضت ملی مسکن مناسب نیست ، گفت : بانک ها یک ماه فرصت دارند این رویه را اصلاح و رتبه خود را از ۲۴ به زیر ۲۰ برسانند.

.

به گزارش الوند _ فرهاد زیویار ظهر شنبه سیزدهم خرداد در جلسه شورای مسکن استان لرستان با اشاره به اینکه علی‌رغم تعهدات داده شده در استان، موضوع مسکن انتظارات را برآورده نکرده است، اظهار داشت: کاستی‌ها در استان بر دوش هیچ بخشی نیست؛ بلکه همه باید پاسخگو باشیم.

 

استاندار لرستان با بیان اینکه فرآیند مسکن بخش‌های متعددی را شامل می‌شود، عنوان کرد: تامین زمین، تقاضای متقاضیان، واجد شرایط بودن متقاضیان از جمله این بخش‌ها هستند.

 

زیویار افزود: با ابتکار صورت گرفته در شورای مسکن استان، برگزاری جلسات، به صورت بخشی است و طبق مسئولیت‌های مختلفی که شورای مسکن دارد دستگاه‌های مختلف براساس مسئولیت‌های خود تشکیل جلسه خواهند داد.

 

استاندار لرستان با اشاره به اینکه رتبه همراهی بانک‌ها در تسهیلات نهضت ملی مسکن مناسب نسیت، ادامه داد : این رتبه همانند همراهی دستگاه‌های اجرایی در استان، ۲۴ است که مناسب نیست.

 

زیویار با تاکید بر اینکه ظرف یک ماه آینده بانک‌ها باید رتبه خود را به زیر ۲۰ برسانند، گفت : براساس سازوکارهای مشخص شده متقاضیان برای انعقاد قراردادها معرفی و یا به تعداد درخواست‌ها رسیدگی داشته باشند.

 

استاندار لرستان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه تغییر و تحولات در استان را باید به فال نیک گرفت، یادآور شد : با حضور نیروهای جدید و ایده‌های جدید می‌توان رونق و تحرکی به کار داد، همچنین اگر تغییری روی می‌دهد، قدران زحمات همکاران در ادوار قبل هستیم.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=7637