تاریخ : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024
0

بانک‌ها پاسخگوی درخواست‌های مردمی سفر رییس جمهور به کردستان باشند

  • کد خبر : 5989
  • ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲
بانک‌ها پاسخگوی درخواست‌های مردمی سفر رییس جمهور به کردستان باشند

بانک‌ها پاسخگوی درخواست‌های مردمی سفر رییس جمهور به کردستان باشند

استاندار کردستان با بیان اینکه پاسخگویی نامناسب و دست رد زدن بر سینه مردم می‌تواند دستاوردهای بزرگ سفر رئیس جمهور به کردستان را تحت تاثیر قرار دهد ، گفت: پاسخ مناسب به درخواست‌های مردمی و برآورده کردن خواست آنان دست کمی از مصوبات اقتصادی و عمرانی ندارد و لازم است روسای بانک‌ها خود شخصا این بخش را مدیریت و به نتیجه برسانند.

به گزارش الوند _ اسماعیل زارعی کوشا در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور در حوزه درخواست‌های مردمی عنوان کرد: برآورده کردن درخواست‌های مردمی که بیشتر در بخش دریافت تسهیلات قرض الحسنه می‌باشد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید بانک‌ها در این رابطه اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه پاسخگویی نامناسب و دست رد زدن بر سینه مردم می‌تواند دستاوردهای بزرگ سفر رئیس جمهور به کردستان را تحت تاثیر قرار دهد ، گفت:پاسخ مناسب به درخواست‌های مردمی و برآورده کردن خواست آنان دست کمی از مصوبات اقتصادی و عمرانی ندارد و لازم است روسای بانک‌ها خود شخصا این بخش را مدیریت و به نتیجه برسانند.

زارعی کوشا همچنین در واکنش به سخنان روسای بانک‌ها در خصوص عدم مراجعه متقاضیان برای دریافت تسهیلات قرص الحسنه سفر رئیس جمهور اظهار کرد:ممکن است افرادی به هر دلیلی از پیگیری درخواست خود منصرف شده باشند، بنابراین باید این موارد تعیین تکلیف و افراد متقاضی دیگر جایگزین شوند تا استان از این امکان و فرصت نیز استفاده کند.

استاندار کردستان یادآور شد:در کنار پرداخت تسهیلات قرض الحسنه  مصوبات اقتصادی و کلان پروژه‌های مصوب سفر نیز تعین تکلیف شوند تا بسترهای لازم برای عملیاتی شدن آنها فراهم شود

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=5989