تاریخ : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ 19 محرم 1446 Thursday, 25 July , 2024
3

بازار شب عید، زیر ذره بین دادستان همدان: وضعیت مطلوب ذخیره سازی کالاهای اساسی مورد نیاز در همدان/با قطع شدن دست دلالان، بازار نوروزی آرام است

  • کد خبر : 6975
  • ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
بازار شب عید، زیر ذره بین دادستان همدان: وضعیت مطلوب ذخیره سازی کالاهای اساسی مورد نیاز در همدان/با قطع شدن دست دلالان، بازار نوروزی آرام است

بازار شب عید، زیر ذره بین دادستان همدان:
وضعیت مطلوب ذخیره سازی کالاهای اساسی مورد نیاز در همدان/با قطع شدن دست دلالان، بازار نوروزی آرام است

دادستان همدان پس از بازدید ۹ ساعته از برخی انبارها و کشتارگاه های مرغ استان، گفت: کالا‌های اساسی مورد نیاز بازار شب عید تا این لحظه به میزان کافی در استان ذخیره سازی شده و خوشبختانه مشکلی در زمینه تأمین این کالا‌ها وجود ندارد.

 

به گزارش الوند _ «حسن خانجانی موقر» در آستانه سال جدید در بازدیدی ۹ ساعته از مراکز نگهداری کالاهای اساسی از جمله ،انبار برنج و شکر نهاوند و نیز کشتارگاه مرغ ملایر، بر نظارت عملی برای کوتاه کردن دست دلالان در بازار شب عید تاکید کرد.

وی در شهرستان نهاوند در جمع مسوولان متولی گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده درباره تأمین برنج و شکر برای بازار شب عید و ماه مبارک رمضان در سطح استان مشکلی وجود ندارد و در انبارهای استان، این دو کالا به میزان قابل قبولی ذخیره سازی شده است.

دادستان همدان همچنین در حاشیه بازدید از یکی از کشتارگاه های مرغ ملایر عنوان کرد: هرچند جوجه ریزی در ماه های اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته به دوپنجم کاهش یافته، اما به نظر با عرضه مرغ منجمد در بازار تا حد قابل قبولی وضعیت توزیع این کالا کنترل شده و تا این لحظه مطابق با مشاهدات عینی، گزارشی حاکی از کمبود مرغ اعلام نشده است.

خانجانی موقرتصریح  کرد : در حال حاضر نظارت ها به صورت مستمر انجام می شود و امیدواریم با افزایش بازرسی ها، دست سودجویان از ایجاد اخلال در عرضه کالاها و مایحتاج اساسی مردم در ایام نوروز کوتاه شود.

 

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6975

برچسب ها