تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024
2

اپلیکیشن “لرستان سفر” ،برنامه ای جامع برای معرفی و هدایت مسافران نوروزی به مراکز گردشگری لرستان   

  • کد خبر : 6615
  • ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰:۲۸
اپلیکیشن “لرستان سفر” ،برنامه ای جامع برای معرفی و هدایت مسافران نوروزی به مراکز گردشگری لرستان    

اپلیکیشن “لرستان سفر” ،برنامه ای جامع برای معرفی و هدایت مسافران نوروزی به مراکز گردشگری لرستان 

 

استاندار لرستان گفت: اپلیکیشن لرستان سفر برنامه ای جامع برای معرفی و هدایت مسافران نوروزی به مراکز گردشگری لرستان است که پانزدهم اسفند ماه منتشر و برای متقاضیان قابل استفاده خواهد بود.

 

 

به گزارش الوند _ فرهاد زیویار در مراسم رونمایی از نسخه آزمایشی اپلیکیشن لرستان سفر اظهار داشت: اپلیکیشن “لرستان سفر” یک برنامه ی جامع برای معرفی و هدایت مسافران نوروزی به مراکز و جاذبه های گردشگری استان است.

 

استاندار لرستان افزود: طی بررسی هایی که انجام دادیم به نظر می رسید که ایجاد این اپلیکیشن خواسته ی مسافران را به خوبی مرتفع کند که در این راستا مسئولیت ایجاد این برنامه ی نرم افزاری را به مدیریت فناوری اطلاعات استانداری واگذار کردیم.

 

زیویار یادآور شد: خوشبختانه با تلاش مدیریت فناوری اطلاعات استانداری و همکاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان امروز نسخه ی آزمایشی این برنامه رونمایی شد.

 

مقام ارشد استان لرستان تصریح کرد: لینک این برنامه از طریق پیامک برای مسافران ارسال شده و به راحتی در گوشی های هوشمند قابلیت نصب و استفاده را دارد.

 

وی در خصوص ویژگی های این اپلیکیشن ابراز کرد: معرفی و آدرس تمامی مراکز تفریحی و گردشگری، مراکز اقامتی و سایر نقاط مهم استان در این برنامه قابل دسترسی است.

 

استاندارلرستان همچنین گفت: در این اپلیکیشن امکان هدایت مسافران از طریق مکان یاب به طرف محل مورد نظر وجود دارد.

 

زیویار ضمن قدردانی از مدیریت فناوری اطلاعات استانداری و اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان برای طراحی این برنامه، عنوان کرد: استفاده از این برنامه می تواند عامل مهمی در تقویت ظرفیت گردشگری استان به ویژه در ایام سفر از جمله نوروز باشد.

 

گفتنی است نسخه ی اصلی اپلیکیشن “لرستان سفر” پانزدهم اسفندماه منتشر و برای متقاضیان قابل استفاده می باشد.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6615