تاریخ : سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳ 21 ذو القعدة 1445 Tuesday, 28 May , 2024
1

اهتمام شرکت گاز کردستان در گازرسانی به مشترکین ستودنی است

  • کد خبر : 6445
  • ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
اهتمام شرکت گاز کردستان در گازرسانی به مشترکین ستودنی است

اهتمام شرکت گاز کردستان در گازرسانی به مشترکین ستودنی است

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه نظام از ارائه خدمات به هیچ شهروندی در ایران اسلامی دریغ نمی‌کند و توسعه گازرسانی به تمام نقاط کشور و تدام آن در شرایط سرما و زمستان سخت گویای این امر است، گفت :اهتمام شرکت گاز کردستان در گازرسانی به مشترکین ستودنی است که برای حفظ این سرمایه ملی، صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی بایستی سرلوحه زندگی ما باشد.

 

 

 

به گزارش الوند _ حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان از شرکت گاز این استان بازدید و با مدیریت و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

 

در ابتدای این دیدار مهندس احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گزارش مبسوطی از روند گازرسانی ارائه داد و اظهار داشت : هم اکنون تعداد ۱۵۰۷ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار و تا پایان دهه مبارک فجرسال جاری تعداد روستاهای گازدار استان کردستان به ۱۵۷۳ مورد افزایش می یابد .

 

 

فعله گری ضریب نفوذ گاز طبیعی در کل استان را ۹۹ درصد اعلام کرد و گفت : ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۸ درصد جمعیت روستایی از نعمت گازطبیعی برخوردارست که تا پایان سال جاری ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت روستایی به ۹۹ درصد افزایش می یابد.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان هدف استراتژیک این شرکت را گسترش شبکه های گازرسانی در همه ی استان ذکر کرد و یادآور شد : با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز استان کردستان ۱۲ هزار و ۷۵۶ کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح شهرها و روستاهای استان کردستان اجراء شده و جمع کل مشترکین استان از مرز ۶۱۲ هزار مشترک عبور کرده است.

 

 

فعله گری در مورد پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه مبارک فجر اظهار داشت : در دهه مبارک فجر سال جاری ۲۰۷ پروژه با اعتبار ۱۴۱ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در پایان سخنان خود بیان داشت : هم اکنون عملیات گازرسانی در ۱۳۷ روستا فعال است که تا پایان دهه مبارک فجر ۶۸ روستا به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل و مابقی پروژه های گازرسانی روستایی تا هفته دولت سال آینده به اتمام رسیده و می توان مراسم جشن گازرسانی در استان را برگزار کرد .

 

 

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان هدف از این بازدید را عرض تبریک به مناسبت عملکرد مطلوب شرکت گاز استان کردستان عنوان کرد و گفت : در فصل سرما و وظیفه خطیری که به عهده مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان کردستان است بر خود لازم دانستم از نزدیک از زحمات و تلاش های بی وقفه این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.

 

وی در این ادامه این جلسه گفت: اهتمام شرکت گاز کردستان در گازرسانی به مشترکین ستودنی است و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی بایستی سرلوحه زندگی ما باشد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: نظام از ارائه خدمات به هیچ شهروندی در ایران اسلامی دریغ نمی‌کند و توسعه گازرسانی به تمام نقاط کشور و تدام آن در شرایط سرما و زمستان سخت گویای این امر است.

 

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در ادامه سخنان خود تصریح کرد : ارائه خدمت در ایران اسلامی نه مختص قومی خاص است و نه تابع سیاست و قدم زدن در وادی خدمت رسانی بسیار مهم و حساس است و نظام اسلامی و دولت محترم برای خدمت رسانی در استان دلاور خیز و مرزداران غیور استان کردستان قصوری نداشته و با مشاهده شبکه های گازرسانی گسترده عمق این خدمات به روشنی قابل مشاهده است .

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خدمت رسانی به مردم شریف استان را بسیار لذت بخش توصیف کرد و بیان داشت : وقتی مردم در فصل سرد سال با گرمای لذت بخش گاز طبیعی محل سکونت خود را گرم می کنند و لبخند رضایت بر چهره آنان نقش می بندند و برای بانیان این رفاه دعای خیر طلب می کنند این رضایت و دعای خیر باعث افزایش برکت در زندگی همه ی کارکنان شرکت استان کردستان می گردد و می تواند کار گشاء و کار ساز باشد.

 

در پایان این دیدار لوح تقدیر نماینده ولی فقیه در استان کردستان تقدیم مهندس احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گردید.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=6445