تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ 13 محرم 1446 Friday, 19 July , 2024
1

انهدام باند قاچاق اسلحه در”ثلاث باباجانی” و کشف ۲۰ قبضه کلت

  • کد خبر : 4051
  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۸:۵۱
انهدام باند قاچاق اسلحه در”ثلاث باباجانی” و کشف ۲۰ قبضه کلت

انهدام باند قاچاق اسلحه در”ثلاث باباجانی” و کشف ۲۰ قبضه کلت

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه  از انهدام یک باند قاچاق اسلحه و کشف ۲۰ قبضه کلت کمری در شهرستان “ثلاث باباجانی” خبر داد.

 

به گزارش الوند، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی “ثلاث باباجانی” از فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه تعدادی سلاح را از آن سوی مرزها به داخل شهرستان وارد کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران پاسگاه انتظامی “خانه شور” با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل حضور قاچاقچیان در ارتفاعات منطقه شده و با حضور به موقع موفق به دستگیری یک عضو باند و کشف محموله اسلحه شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی های انجام گرفته ۲۰ قبضه سلاح کلت و ۲۰ تیغه خشاب غیرمجاز کشف کردند.

سردار جاویدان با اشاره به شناسایی دیگر اعضای باند، از تلاش برای دستگیری آن ها خبر داد و گفت: این افراد دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.

وی در پایان مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه عنوان کرد و گفت: اجازه نمی دهیم عده ای برای سودجویی و یا هر انگیزه دیگری باعث ایجاد ناامنی در استان و منطقه شوند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4051