تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ 12 ذو الحجة 1445 Tuesday, 18 June , 2024
0

انعقاد تفاهم‌نامه آبرسانی به ۷۲ روستای محروم استان همدان با خیر کشوری

  • کد خبر : 4216
  • ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷
انعقاد تفاهم‌نامه آبرسانی به ۷۲ روستای محروم استان همدان با خیر کشوری

انعقاد تفاهم‌نامه آبرسانی به ۷۲ روستای محروم استان همدان با خیر کشوری

استاندار همدان گفت: تفاهم‌نامه‌ای با خیّر کشوری مبنی بر آبرسانی برای ۷۲ روستای محروم با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان منعقد شد.

کبه گزارش الوند_ علیرضا قاسمی‌ فرزاد در آئین افتتاح ۳۵ پروژه تامین آب شرب روستاهای محروم استان همدان که با حضور حاج علی‌ اکبر ابراهیمی، پدر آبرسانی ایران در روستای سیاه‌ دره ملوسان از توابع بخش مرکزی نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: با افتتاح ۳۵ پروژه تامین‌ آب شرب روستاهای محروم استان، روز بسیار مبارک و خجسته‌ای برای استان همدان و شهرستان نهاوند رقم خورد.

وی افزود: امروز تفاهم‌نامه‌ای با حاج علی اکبر ابراهیمی خیّر کشوری، مبنی بر آبرسانی برای ۷۲ روستای محروم به برکت عدد مبارک شهدای دشت کربلا با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان منعقد شد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه سپاه و قرارگاه سازندگی در زمینه خدمت‌رسانی به مناطق محروم اعم از آب‌رسانی، سلامت و کرونا، بهسازی روستاها مشارکت فعالی در کارهای خیر داشته و دارد، تصریح کرد: سردار شهید سلیمانی همواره به خدمت به محرومین تاکید داشتند به همین دلیل، این طرح و پروژه به‌ نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شده است.

وی یادآور شد: حاج علی‌اکبر ابراهیمی خیر کشوری، علاوه بر فعالیت در حوزه آبرسانی در زمینه‌های مختلفی چون ایتام، مدرسه‌سازی، بیمارستان‌ سازی ،عتبات عالیات و امداد رسانی به مردم مناطق محروم داشته‌اند.

لینک کوتاه : https://www.sanatweekly.ir/?p=4216